Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki segitsen nagyon kerem...

Valaki segitsen nagyon kerem (? ). Mostanaban barmilyen oldalt megnyitok, mindig elojon egy kis ablak, hogy toltsem le a javat. Es nem enged semmit csinalni, magatol atviszi az oldalra es kenyszeit, hogy toltsem le.

Figyelt kérdés
Mit tudjak csinalni? Szeirtem valam virus,vagy kitudja. Egyszeruen semmit nem lehet megnyitni. Mindig atiranyit.

2014. nov. 8. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Van egyáltalán java telepítve a gépedre?
2014. nov. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vannak oldalak, programok amik működéséhez szükséges a Java-plugin, de nem mindegyikhez kell!
2014. nov. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
-ez nálam is van ,Chrome-nál,és ráadásul nem is a Javat telepíti,hanem valami férget,
2014. nov. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen mar ra van telepitve a gepre. Utolso te tudtal csinalni vele valamit?
2014. nov. 8. 20:08
 5/6 anonim ***** válasza:
én kikapcsoltam a Chrome-t,és letöröltem a gépről,aztán a netről firefoxal letöltöttem a legújabbat,és azóta hibátlan,
2014. nov. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom Szepen. Egy probat mindenkepp meger.
2014. nov. 9. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!