Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Weblap készítés saját PC-re?

Weblap készítés saját PC-re?

Figyelt kérdés
Weblapot szeretnék készíteni... van valami jó program, amivel szinte csak grafikusan meg lehet csinálni? saját külön pcn futattnám, és Windows server 2003mal futtatnám.sajnos nagyon nemértek hozzá. de nem vagyok gyenge elméjű, játékszerverekhez nagyon értek...saját játékszervereim ipjét akarom megosztani, meg egy két adatot rlhelyezni a weblapon.

#szerver #weblap. szerkesztés
2015. ápr. 1. 22:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Két lehetőség van adva:

1. Előnézet, vagyis megnézheted, hogyan néz ki a weblapod és azt, amikor szeretnéd - publikálni fogod.

2. A saját gépedről szeretnéd csinálni ezt - teljes mértékben. Ennek viszont rengeteg módja van, mert attól függ, hogy sima weblap, vagy egy tartalomkezelő rendszert (CMS) szeretnél futtatni.

2015. ápr. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1-2fájlt feltölteni Max rá, de inkább szöveges tartalmat.
2015. ápr. 2. 06:04
 3/3 anonim ***** válasza:

annyiból elég egy sima html+css is, de ha kicsit bonyolítani akarod akkor még javascript



hát én windows helyett linuxot használnék (ubuntu)



de szerintem te inkább használj:


[link]

[link]



van rengeteg youtube videó, de itt a: [link]



vagy ha minden áron ilyen öszedobom valamilyen programmal akarod akkor a:


[link]


és itt a: WYSIWYG editors -okat nézd

2015. ápr. 2. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!