Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan javíthatnám meg az...

Hogyan javíthatnám meg az internetemet?

Figyelt kérdés

Van egy olyan "apró" problémám, hogy van egy számítógépem és egy laptopom és a 2 gépet összeköti vmilyen izé (bocsi nem tudom mi a neve, elektronikai analfabéta vagyok XD )

hogy mindkettőn menjen az internet. Széles sávú internetünk van és elvileg ha a számítógépen működik az internet akkor a laptopon és kéne...de valami okból kifolyólag nem akar. Kijelzi a laptopon hogy működik a net de az oldalakat nem jeleníti meg csak a sz.gépen :S


ja és hibaelhárítással se akar működni


aki tud segíteni annak nagyon megköszönném.


2010. febr. 17. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Miért, neked van egy saját interneted? =D
2010. febr. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

start menü -> futtatás-> cmd *enter* -> írd be hogy:

ping www.origo.hu

ha nem kap vissza csomagot akkor:

tracert www.orgio.hu

ennek az eredményét, mindent amit ki ír. írd be ide majd utána még egy parancsot írjál be, mégpedig azt hogy:

nslookup www.origo.hu

ennek az eredményét is írd be (ha vistád van akkor a startmenü fölött lévő üres kereső csíkba írd be hogy cmd és enter)

Dearon

2010. febr. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

igen van egy saját internetem :P sőt cégem is :P

de mind1 a lényeget értitek...ha nem akkor meg szívtam :D

2010. febr. 17. 20:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!