Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan javíthatnám a wifi vételt?

Hogyan javíthatnám a wifi vételt?

Figyelt kérdés

van egy t-home pirelli routerem és a szobám 3 vastag falnyira van 25 méterre. A jel gyenge de még el is tűnik. Azt nem tudom melyik lehet hobb megoldás: vennék egy tp link wifi router ami márkásabb vagy egy sima erősebb antennát vagy azt a furcsa állkítható lapos antennát.

Válaszokat előre is köszi!


2011. márc. 3. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:
itt olvastam h a wifirouter antennáját kösd rá a radiátorra és az olyan lesz mint egy nagy antenna
2011. márc. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
( fém dróttal )
2011. márc. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 P.O.C. ***** válasza:

Én úgy tudom a T-Home -os Pirelli -nek nem leszerelhető fix antennája van, így az antennacsere kilőve. Ha másik routert vennél, akkor dupla címfordítás (NAT) lenne a probléma, mert sajnos a Pirelli -t nem lehet Bridge módban (azaz csak a modem részét) használni. Bár ezt elkerülheted ha az új routernek csak LAN portjait használod.


A legjobban egy Range Extender el járnál, ami felerősítené a Pirelli jeleit, ezt valahová félúton lenne célszerű elhelyezni:

[link]


Ha gyárilag mellékelt antenna nem lenne elég, ehhez tudnál venni erősebbet nagyon jó áron:

[link]

2011. márc. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tésztaszűrővel
2011. márc. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!