Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Két számítógép összekötése...

Két számítógép összekötése hálózaton keresztül?

Figyelt kérdés
Ugye van két számítógép, amik ugyanarra az internethálózatra csatlakoznak, és ezeket kellene úgy összekapcsolni vezeték nélkül, hogy fájlokat lehessen köztük megosztani, meg pl a az egyikről lehessen nyomtatni a másikhoz csatlakoztatott nyomtatóra. Egyszer korábban meg tudtam már csinálni, valahogy hogy új munkacsoportot hoztam létre, meg otthoni csoportot, de most nem megy. Le tudnátok írni, hogyan kell?

2015. márc. 24. 16:15
 1/6 Tengor ***** válasza:

Írd le, hogy mi nem megy?

Pingelni tudod a gépeket? Megosztást megkapcsoltad? Tűzvalak?

2015. márc. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazából nem vagyok ebbe nagy szakértő, akkor próbálkoztam vele először, és véletlenül sikerült szerintem.. Azt csináltam, hogy létrehoztam egy új munkacsoportot, arra csatlakoztam másikkal, meg egy otthoni csoportot, arra is, és így a hálózaton megjelent a két gép, de mondom szerintem azt se tudtam mit csináltam, de akkor örültem hogy jó lett..:D de most nem tudom még egyszer megcsinálni.. hosszú lenne elmagyarázni?
2015. márc. 24. 16:27
 3/6 Tengor ***** válasza:
Hosszabb, mint beütni a Google-be pl, hogy nyomtatómegosztás és az oprendszer neve és az ott lévő első 5 találatot végigpörgetni.
2015. márc. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi! :) de nincs egy hálózaton még a két kép, mármint nem jelenik meg a hálózat alatt a másik gép egyiken se. vagy nem szükséges az a nyomtatómegosztáshoz?
2015. márc. 24. 16:32
 5/6 A kérdező kommentje:
most találtam egy olyat amiben az is le van, köszi! remélem sikerül!
2015. márc. 24. 16:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez a két gép az otthonodban van és ugyanarra a helyi hálózatra csatlakozik??
2015. márc. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!