Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Wifi routert számítógép...

A Wifi routert számítógép összekötése nélkül is lehet használni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Vettem egy Wifi routert és jelenleg nincs se számítógépem se laptopom (a laptop szervízben van 1 hete ) és ugye szeretnék internetezni okostefonon, és ehhez szükséges lenne a laptop is hogy elérjem a hálózatot? Mert az internez az megvan csak nem tudom,hogy így tudok e wifizni.. ebben szeretnék tőletek segítséget kérn. köszi előre is

2015. febr. 12. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát az "internetkábelt" bele a router-be, utána meg wifin tudsz rá csatlakozni telóról, tabletről, vagy ami a szived vágya.
2015. febr. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Tego14 válasza:
Előzőnek adok igazat! De azért jó ha van egy gép, mert ha valami baj van a wifi-vel akkor kábelen lehet állítani a routert/modemet. Én már jártam így, a drága teleFOS router gondolt egyet és kikapcsolta a routeren a wifi-t... Nos ezért érdemes beszerezni egy gépet/laptopot! :D
2015. febr. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Komplikato ***** válasza:

Használni lehet, de beállításhoz kell számítógép, elég kicsi esélye, hogy alapbeállításokon menni fog anélkül.

Viszont beállítás után nyilván mennie kell gép nélkül, hiszen egy önálló eszköz.

2015. febr. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Alapbeállításon ha be van kapcsolva a wifi akkor mázlid van, mert úgy már fogod tudni konfigurálni...
2015. febr. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!