Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Üdv. Le töltöttem egy két...

Herczeg Szabolcs kérdése:

Üdv. Le töltöttem egy két dolgot torententen Németországban Most közölte kolégám hogy ezt büntetik itt kint. Van e valami ki buvo erre? Tudom tikositani valahogy gépet?

Figyelt kérdés
2015. márc. 1. 13:20
 1/5 Tengor ***** válasza:

A szolgáltató rögzítette a letöltés tényét, szóval hiába titkosítasz bármit, le tudják nyomozni.

Remélem nyelvtankönyveket töltöttél le!

2015. márc. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Már késő, mert az internetszolgáltató figyeli az adatforgalmad, csak a vpn lett volna a megoldás.
2015. márc. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagy valószínűséggel nem sokára kapod is a büntetést. Elég komolyan veszik! Tenni már nem tudsz semmit.

A későbbi újra megismétlődés elkerelüsé érdekében a már említett vpn a megoldás.

2015. márc. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem a letöltést büntetik, hanem a megosztást. Márpedig ha torrentezel, akkor ugye automatikusan meg is osztod, amit szedsz lefelé.


Az sem mindegy, miről van szó. Egy tizenhat éves Zs-kategóriás film a kutyát sem érdekli. Jellemzően a friss, aktuális sotozatokért, filmekért szoktak harapni - ezekért viszont elég rendesen.


Ha egy-két hónapon belül nem jön levél valamelyik közkedvelt itteni ügyvédi irodától, akkor mázlid van. Ha buktad, akkor keress ügyvédet, ő elvileg tudni fogja, hogyan lehet kimagyarázni, illetve addig halogatni, míg elévül (3 év, ha jól emlékszem). És nem utolsó sorban, jóval olcsóbb lesz, mintha fizetnél.

2015. márc. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat . Jatekot toltotem le . Ujat de nem volt meg semmi nembtolottem vissza semmit szerencsere
2015. márc. 4. 22:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!