Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az anonymus proxyk loggolják...

Az anonymus proxyk loggolják az IP-t?

Figyelt kérdés
Pl: ha valaki betör az irodai szerveremre anonim proxyn keresztül, azt vissza tudnám nyomozni? Ha igen akkor hogyan? Elöre is köszönöm a válaszokat!!!!
2010. febr. 12. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
azok is rendelkeznek Ip-vel persze, csak az ügyesebbek rejtett vagy ál Ip-n keresztül csinálják.
2010. febr. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de lehet hogy nem jól tettem fel a kérdést. Azt tudom hogy a proxynak van saját IP-je, és ha betörnek a szerveremre akkor én azt az IP-t látom. Ha elkezdem visszanyomozni akkor megtudom hogy ez egy proxynak az IP-je, így hát a "betörőt" nem tudom közvetlen azonosítani. Azt szeretném megtudni, hogy a proxy amin keresztül bejutottak a szerveremre, elraktározza-e azokat az IP címeket ahonnan csatlakoztak rá. Ha igen, akkor hogy tudnám ezt vissza nyomozni? Tudom hogy az ügyes hackerek, vagy inkább a crackerek, több proxyt is össze láncolnak hogy rejtve maradjon az eredeti IP-jük. Arra vagyok kíváncsi hogy ezt vissza lehet-e fejteni, és ha igen akkor mennyi proxyt, és hogy hogy müködik ez az egész.
2010. febr. 12. 17:51
 3/5 anonim ***** válasza:
van olyan proxy ami loggolja, van amelyik nem változó elméletileg vissza lehet nyomozni, de egyébként, hááát szerintem nem nagyon, bírósági végzés szükséges hozzá meg ilyenek, esetleg elég sok pénz, szóval ha nem vagy fbi-os fejes, ne nagyon reménykedj
2010. febr. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
OKÉ!!! Köszönöm a válaszokat!!!
2010. febr. 12. 22:09
 5/5 anonim ***** válasza:
A proxyk loggolják az IP-t de mivel a legtöbb proxy-t hackerek üzemeltetik (azaz betörőid felebarátai) falazni fognak nekik (eltűnt az adat, pont rendszerkarbantartás volt) szóval ne nagyon reménykedj :)
2010. nov. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!