Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Linkről hangot letölteni?

Linkről hangot letölteni?

Figyelt kérdés
Találtam egy oldalt, ahol csak egy link van a zenére, és ott helyben le is játtsza, de kimásolni hiába lehet, ha nem tudom letölteni sehol... Ubuntut használok, Firefoxra semmilyen bővítményt nem találok. Esetleg valaki tudna ebben segíteni? Ha nem tisztán magyaráztam el, itt a link is: [link]

2015. febr. 14. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
A [link] pedig szépen viszi, és kismillió klónja is. Hogy nem találtad meg?
2015. febr. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 csacsi2 ***** válasza:

Flashgot letöltésvezérlő (flashgot medis)

[link]

[link]

2015. febr. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a második válaszolónak, működik :D

A DownloadHelpert pegig már leszedtem valamikor, de azóta találtam jobbat, köszi :)

2015. febr. 15. 13:22
 4/4 csacsi2 ***** válasza:

sajnos nálam a favorit volt a DownloadHelper, sokáig használtam is, csak az akkori verziója (és a böngészőnek) nem működött. Flashgot-ot rég használom előnye hogy gyorsan lehet váltani a letöltésvezérlők között még.

Ami régen volt egy ideig, az a download Statusbar, ami szintén hasznos volt a Firefoxban, csak egy ideig nem fejlesztették, de visszatért S3.Download Statusbar néven. Funkciói kibővültek, sokkal többet tud mint az előde (nagyon hasznos). S3 -at ajánlom figyelembe, sok jó programuk van pl torrent tornado, vagy a S3.Google Translator, vagy akár a menü wizzard

[link]


Tudom kicsit eltértem a video letöltéstől ,de örülök hogy sikerült!

2015. febr. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!