Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Erről a linkről hogyan lehet...

Erről a linkről hogyan lehet letölteni ezt a fájlt? Letölti valahova ideiglenesen, vagy hogy csinálja? Hova tölti le?

Figyelt kérdés

https://mega:co:nz/#!iBswTKpD!T14v3XVKNAzTLRiAY55c8H7gKaMCiFE-lQfHa3ZAv0c

A kettőspontok helyett pontokat írjatok.


2013. júl. 13. 20:27
 1/8 A kérdező kommentje:

megaPONTcoPONTnz/#!iBswTKpD!T14v3XVKNAzTLRiAY55c8H7gKaMCiFE-lQfHa3ZAv0c

Az előző nem működik.. a PONT helyére tegyetek .-ot

2013. júl. 13. 20:27
 2/8 anonim ***** válasza:
hát ha még linkelni sem tanultál meg,akkor nem csoda ,hogy a letöltés se megy,
2013. júl. 14. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem lehet belinkelni.. de azért jó hogy itt pofázol.. de még segíteni sem tudsz. Amúgy le töltöttem már, de azért köszi hogy nyomorék vagy.
2013. júl. 14. 08:44
 4/8 anonim ***** válasza:

micsoda emberek vannak,

az egyetlen egy válaszolóját is leba...a a nyomika

2013. júl. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Öö.. lehet, hogy egyetlen vagy, de mit csináljak vele? 1 rohadt értelmes választ nem tudsz írni ide, és akkor még csodálkozol, hogy most itt vagyunk..

Minek írtál választ, ha nem a kérdéshez írod? Írtam már, hogy linkelni nem lehet, mert titltja az oldal, így másképp nem oldható meg az egész, talán ilyen rövidített linkké alakíthattam volna.. De nem ez a lényeg, hanem, hogy nem tudtál segíteni, és akkor még te sírsz itt másodjára, hogy "jajj, anyu, ez a kérdező.. csúnyát mondott rám.. :'( kérlek írj helyettem valamit, nem való nekem ez a trollkodás." A másik meg ez a kommented.. ha te írtad. Érdekes, hogy ha ide írsz, azt általában nekem kéne írni most pl, mert az én kérdésem, és ha azt nézzük, te csak a levegőbe beszélsz(írsz), vagyis senkihez, hanem csak megjegyezted, mert anyuci megvédi a dicsőségedet.

Ráadásul még a 2. kommented sem a kérdéshez fűzted, de sebaj, egyszer majd értelmes is lehetsz.. talán.

2013. júl. 14. 14:29
 6/8 anonim ***** válasza:
na ha te se jössz többet erre az oldalra,nem fogunk bánkódni utánad sem,
2013. júl. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Azt sem tudod, hogy ki vagyok.. Így azt sem tudod, hogy milyen kérdést írok ki/mikre válaszolok. Sőt, még a %-om sem ismered. Így eléggé baromságot állítasz..

A kérdésemre megoldódott a probléma, tegnap már lejött, amit le akartam tölteni, így felesleges itt vitatkozni baromságokról.

2013. júl. 14. 16:28
 8/8 anonim válasza:
Alapértelmezettként a fájlokat: DokumentumokDownloads mappába menti le a chrome böngésző. Addig ne zárjátok be a böngészőt amíg a fájl letöltése be nem fejeződött!
2013. aug. 3. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!