Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » N corral kapcsolatban kérdezhe...

N corral kapcsolatban kérdezhetek?

Figyelt kérdés
2015. febr. 12. 00:57
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Szóval.Kaptam egy warn és 1 hét tiltást ,mert a meghívottam szabálytalankodott.Szerintem elavult ez a dolog.Hiszen a más fejével nem tudunk gondolkodni.Kérdeztem,hová mehetek panaszra?Válasz:a területileg illetékes sóhivatalban.Pff
2015. febr. 12. 01:00
 2/11 anonim ***** válasza:
Minden esetben vállalnod kell a felelősséget a meghívottért, reklamációt nem fogadnak el.
2015. febr. 12. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az ő oldaljuk, ők hozzák a szabályokat. Amikor regisztráltál elfogadtad ezt a szabályt is! Ha elfogadtad, reklamációnak helye nincs.
2015. febr. 12. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Törölheted a regisztrációd, ha nem értesz egyer az oldal működésével.
2015. febr. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"Szerintem elavult ez a dolog.Hiszen a más fejével nem tudunk gondolkodni."


Éppen ezért kell alaposan megfontolni, hogy kinek küldesz meghívót. Ha pedig a meghívottad miatt kellemetlen helyzetbe kerülsz, azt a meghívottaddal kell lerendezned és nem az általad is elfogadott szabályzat ellen ágálnod.

2015. febr. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Allítólag elfogadhatalanul levelet írt a halpdesknek.Ki is tették.Prémium tag is vagyok.Az oldal fenntartásáért fizettem.Egy ismerős 10 ezer pontot gyűjtőtt össze.Én hívtam meg.Ezt nem veszik figyelembe csak a rosszat.:(
2015. febr. 12. 13:11
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez van, ezt kell - de nem muszáj - szeretni.
2015. febr. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A jósitenhez is mehetsz reklamálni, a te felelősséged, hogy a meghívottad hogy viselkedik az oldaon, nem tudom melyi kujjadból szoptad elő, hogy ez majd elévül. rendezd le vele szeméylesne, ne itt sírjál.
2015. febr. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mondjuk a staffban sok hülye meg barom van de ennek ellenére jogosan kaptad a warn-t hiszen minek hívsz meg minden hülyét. Az oldal egyébként is azért van hogy töltögess nem pedig azért hogy szájkaratét vívj a staff-al főleg úgy hogy tudod hogy a rövidebbet húzod (ismerősöd sztorija) na meg nem is azért van hogy jótékonykodj (meghívj minden idiótát). Helyedben inkább örülnék hogy van ncore fiókom nem még háborognék hogy hülye voltam azt miért kaptam éppen hát megmondom hogy a hülyeségedért.

Legyen ez egy tanító jellegű figyelmeztetés.

2015. febr. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Eddig értem.De vegyük egy hétig nem hívhatok meg senkit + büntetés.A meghívóm kért ,kéne a barátnőjének.Hiába küldöm el,ezt is tiltották.Dupla öröm.Nagyon elegem van ebből.Egy jól ismert alany is hibázhat,bárki.Pld a face is kitalálna ilyet,Ha ismerősöd ott hülyéket ír,tiltanak.Ez még tényleg magas.Az én tetteimért vállalom a felelősséget.Pld valakit beprotezsálok a munkahelyemre.De az illető nem jól dolgozik.Én vagyok a hibás a munkájáért?Ez hasonló példa.Nem lehet egy emberbe belelátni!Ha ezen képességgel rendelkezném ,nem itt volnék,hanem jövőbe látó tehetségemet használnám.
2015. febr. 14. 00:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!