Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Azt jelzi a gép hogy a "Háloza...

Azt jelzi a gép hogy a "Hálozati kábel nincs bedugva" miért?

Figyelt kérdés
Elötte Xp volt a gépen ,simán bedugtam a net kábelt és csatlakozott ,most win7 lett rá rakva és nem érzékeli a kábelt ,,,az illesztö programnál az irja minden ok ,,frissitésnél is tehát az eszköz megfelelöen müködik! Biosba.megprobáltam ki és bekapcsolni a Hálo kártyát ,,a hiba ezután se szünt meg! Mi lehet a gond ? alaplapi hálozati kártya
2015. febr. 8. 11:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Windows7 Hibaelhárítást futtasd le, kiírja, mi a gond és hogyan tudod megoldani. Nekem a wifivel voltak gondjaim (kábeles net), kiderült, hogy újra kellett csak indítani a wifiroutert.
2015. febr. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A hibaelhárittó nem tudta azonosittani a problémát
2015. febr. 8. 11:57
 3/8 A kérdező kommentje:
Hálozati kártya: Sis 190 100/10 Ethernet eszköz
2015. febr. 8. 12:00
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hálókártya drivere okozhatja. Frissiteni kellene.
2015. febr. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2015. febr. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Amint irtam a frissités megtötént,,és ugyan ugy fenn áll a hiba
2015. febr. 8. 12:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor rossz a hálókártya, szervíz.
2015. febr. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
helyéről kicsúszott netkábel is lehet probléma. esetleg törés van a kábelban és ez is okozhat ilyet. vagy a rútert kell újra beálítani internetes szerelőnek. minden kábelt mozgass meg, ami bemegy a rúter-ba és hátha megjavul. nálunk ezek szoktak lenni.
2015. febr. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!