Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom "visszatenni" a...

Hogyan tudom "visszatenni" a gmail fiókomba a címeket?

Figyelt kérdés

Valami miatt a telefonom letöltötte a gmail fiókomból az összes e-mail címet a telefonomra. A gmail fiókomba ha belépek a címtárba akkor ott nem látok semmit, mintha törölve lenne minden. A mailcímek csak a telefonon vannak meg, csak akkor látom őket, ha az eszközök appban rámegyek az e-mail-re, és amikor új levél írását választom, akkor a címzett melletti + jelet választom. Itt mindent látni.

Hogyan lehet úgy beállítani, hogy gmailben és telefonon is meglegyen minden?


Aggódom, hogy baja lesz a telómnak és eltűnik az összes mailcím amit valaha mentettem. Ötletek? Csak garantáltan működő tippeket szeretnék mert ha kísérletezek és valami nem működik, akkor mindenem eltűnik!


Androidos telefonom van, Xiaomi Redmi S1.



2015. febr. 4. 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Beállítások/Fiókok/Google/email cím/Címtár - Érintse meg a... ez a menüpont kell neked.
2015. febr. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Helló


Kerestem azt a beállítást, amit írtál, de nem jártam sikerrel. Csináltam egy képet arról, hogy pontosan mit látok: [link]


Kipróbáltam azt, hogy megszakítom az email címek szinkronizálását a telón, aztán kiléptem gépen gmailből, meg vissza, de az email címek még mindig nem jelennek meg gmailben.


Lehetséges esetleg, hogy valahogy feltegyem a címeket gépre és beimportáljam őket gmailbe? Gmailben megtaláltam az importálási lehetőséget, de a telómról hogyan tudom kimenteni a címeket gépre? Ha a szinkronizálás kikapcsolva marad, akkor minden rendben lesz (szerintem)

2015. febr. 7. 11:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!