Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Freemail fiókomba mindig új...

Syeka kérdése:

Freemail fiókomba mindig új feladótol kapok spem levelet hogy lehet őket kiszűrni?

Figyelt kérdés

2014. dec. 11. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos sehogy, éppen ez a spam lényege. Azt megteheted, hogy a levelekbe belenézel, és ha van leiratkozás link, akkor leiratkozol. Megállítani ezzel nem lehet, de csökkenteni igen.
2014. dec. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Lajos54 ***** válasza:
Ilyen kéretlen leveleknél a leiratkozás lehetőségét használni... nem egy jó ötlet. Azzal csak visszaigazolod, hogy élő, aktív fiókról van szó. Ezután még több spam-et kapsz.
2014. dec. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
11:16: Ez hülyeség. A spam is ugyanolyan levlistákon keresztül szóródik, mint minden más levlista. Ugyanazok a szoftverek vezérlik, ahogy ez az ilyen levelek fejlécében is látható, ha beleolvasol a forráskódba. És amúgy sincs senki, aki a listákon található iszonyat mennyiségű címről nyilván tartaná, hogy melyik valódi, és melyik nem. Szoftveresen se éri meg erre kapacitást fordítani.
2014. dec. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen azt tudom hogy a leiratkozás gomb nem jó, mert trükkös, de a g-mail fiókomra viszont nem, kapok?
2014. dec. 13. 08:03
 5/5 Lajos54 ***** válasza:

Azért én a helyedben nem vágnám rá kapásból, hogy hülyeség. Ez nem csak az én véleményem, nálam képzettebb szakemberek, az ilyen területeken igazán járatosak is így vélik. Egy idézet egy szak-oldalról:

"Soha ne jusson az eszünkbe semmilyen linkre kattintani a levélben!

A "leiratkozás" link sokszor azt a célt szolgálja, hogy a hírlevélküldő programot tájékoztatja egy értékes e-mail címről, amit olvas valaki (ha nem lenne világos, a miénkről van szó)."


Vagy akár ezt is átböngészheted: [link]

2014. dec. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!