Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Adobe Flash Playert honnan...

Adobe Flash Playert honnan lehet letölteni?

Figyelt kérdés
Frissíteni kellene, mert az esete egy film nézése közben többször is összeomlott, de nem enged frissíteni, a végén mindig kiírja, hogy zárjam be a mozillát és kezdjem újra. Hiába zárom be, nem tudom végigvinni.

#kgjhkfldédé
2015. febr. 1. 13:18
 1/8 anonim ***** válasza:
2015. febr. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

így szoktuk csin :

-belemegyünk win7-nél a Start-Számítógép-Helyilemez C-Windows-System32-Macromed-Flash mappába-itt mindent kitörlünk amit csak enged a gép,

-majd firefoxal letöltjük az Asztalunkra a AFP-t innen :

[link]

-a firefoxot bezárjuk,

-az Asztalunkról telepítjük, a már letöltött abobe flash playert,

-örülünk

2015. febr. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2015. febr. 1. 22:08
 4/8 A kérdező kommentje:
Most sikerült a leírtak alapján a letöltés, de a helyzet változatlan, továbbra is összeomlik, valami más probléma lehet egyik-napról a másikra, ráadásul állandóan felbukkan egy játék, vagy gratuláló blokk, vagy egy download kép.Ma már 3x figyelmeztetett az avas ártalmas vírusra. Nem tudom mi történt és mit csináljak. Most hogy írok is felbukkant egy empire nevű hülye játék.
2015. febr. 1. 22:28
 5/8 A kérdező kommentje:
Ráadásul soha nem játszok.
2015. febr. 1. 22:29
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez adware! malwarebytes nevű kártavő-írtó programot használd
2015. febr. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Miután kikapcsoltam és visszakapcsoltam a gépet, megszűntek a problémák.Köszönöm a segítséget.
2015. febr. 3. 20:48
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát elér rendellenesen működik ez a gép. Ha kártevő okozta, akkor az nem szokott egy újraindítástól eltűnni...

de örülök, hogy megoldódott a probléma.

2015. febr. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!