Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnék letölteni...

Hogyan tudnék letölteni iPadre Adobe Flash Playert?

Figyelt kérdés

Eddig mindig iPaden néztem filmeket, sorozatokat, de most úgy két napja nem indítja el a videókat. Eddig nem tudtam, miért, de most kiírta, hogy telepíteni kell a Flash Playert. Viszont most megpróbáltam, de nem megy, azt írja ki, hogy a Safari nem képes letölteni a fájlt, és még ezt:

We're Sorry

This content requires Adobe Flash Player, which is not supported by your device. This content can be viewed on a desktop computer or on mobile devices that support Flash Player.

Valaki tudna segíteni? Megköszönném:)


2013. máj. 2. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Az apple nem flash playerezik. Meg lehet érteni, instabil lassú fos.

Valószínűleg lesz majd valamikor frissítés, ami megoldja.

2013. máj. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor eddig hogyhgy le tdtam játszani videókat, de most hirtelen nem? Mst már akkor nem is fogok tudni rajta videókat nézni? Vagy van valamilyen program, amivel pehetséges lenne?
2013. máj. 2. 21:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Idáig nem flashes videókat néztél, ilyen egyszerű. Keress olyan oldalt, ahol nem ezt a technológiát használják.
2013. máj. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De eddig inadvideón néztem videókat, és most nem tudok ott
2013. máj. 3. 13:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Na most megnéztem egy random videót indán az én vágódeszkámon és kérdés nélkül játssza...
2013. máj. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Indán videófüggő, hogy mivel kódolják. Pl

[link]

ez a videó flash-el van kódolva. De a [link] már Flahs nélkül. Nem tudom mi alapján kódolják másba (talán a sima index által feltöltöttek nem-flash, a userek videói meg flash - de csak tipp)

2013. máj. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!