Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ellopott fiók! Mit lehet tenni?

Ellopott fiók! Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

A fiók egy nagyon-nagyon komoly > DarkOrbit < Fiók volt. A fiókomat 2014.04.21.-én lopták el, már majdnem egy éve. Ahogy észrevettem, írtam is a supportnak.


Nagyon sok ideig ellevelezgettem velük, -> Minden <- Információt megadtam nekik, amit kértek. A fiókomban nagyon-nagyon sok összeg volt (több, mint 50.000 ft).


Utána nagy nehezen, miután minden adatot megadtam, azt írták, hogy csak akkor tudják visszaállítani a fiókot, ha: ismeretlen tettes ellen megváltoztatással, törléssel vagy

hozzáférhetetlenné tétellel elkövetett számítástechnikai rendszer és adatok elleni

bűncselekmény alapos gyanúja miatt feljelentést teszek, és a rendőrség kiállít egy olyan papírt, amiből egyértelműen kiderül, hogy a fiókot ellopták, és ezt a papírt eljuttatja a rendőrség feléjük.


Azonban én nem szeretnék feljelentést tenni, illetve szerintem nem is foglalkoznának az üggyel!



Van valamilyen más mód, hogy visszaszerezzem a fiókom? Valahogy rá lehet kényszeríteni őket, vagy van rá valamilyen más mód?

Most kezdtem el nemrég ismét Darkorbitozni, és ismét nagyon ideges vagyok amiatt, hogy ezt a komoly fiókot ellopták. Nagyon szeretnék játszani ismét a fiókommal! A fiók egyébként a Magyar 1-es szerveren volt.


UI: Elnézést, ha a kérdést rossz kategóriába raktam!



2015. jan. 27. 17:38
 1/2 anonim ***** válasza:

"azt írták, hogy csak akkor tudják visszaállítani a fiókot, ha: ismeretlen tettes ellen megváltoztatással, törléssel vagy hozzáférhetetlenné tétellel elkövetett számítástechnikai rendszer és adatok elleni bűncselekmény alapos gyanúja miatt feljelentést teszek, és a rendőrség kiállít egy olyan papírt, amiből egyértelműen kiderül, hogy a fiókot ellopták, és ezt a papírt eljuttatja a rendőrség feléjük"


Van egy olyan érzésem, hogy nem a supporttal, hanem magával a tolvajjal beszélgettél...

2015. jan. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lehetetlen. Én a hivatalos supportra ( [link] írtam. "Customer Care Team" customercontact@bigpoint.com <-- emailről jöttek az üzenetek, ez a Bigpoint email címe; normálisan megfogalmazott leveleket küldtek, tuti, hogy nem a tolvajjal.
2015. jan. 27. 18:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!