Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Fel akarják törni a facebookom...

Fel akarják törni a facebookomat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy gyerek fel akarja törni a Facebook Hacker2 nevezetű programmal ami a neten van fent.15 embernek kell rá klikkelnie és ki adja a jelszót,ez tényleg olyan egyszerű?Van pár nem kivánatos üzenet benne,amitnem szeretném ha látna.Ha működne ez a program,mi a teendő hogy megakadályozzam?

2015. jan. 22. 20:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem müködne.
2015. jan. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
(a program)
2015. jan. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
kódgenerátor aktiválása.
2015. jan. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ezt honnan tudod?
2015. jan. 22. 20:06
 5/13 anonim ***** válasza:
Kamuzik a kölyök, ne ijedj meg tőle. Ilyen nem létezik.
2015. jan. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Legyél már egy kicsit szkeptikusabb, egyértelműen kamu. :D Amúgy van lehetőség az üzenetek törlésére.
2015. jan. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Szerintem se müködne.Mert ez nem attól függ,hanem a jelszó nagyságától meg minden mástól ami persz nem erre vonatkozik.De a biztonság kedvéért szerettem volna megkérdezni.
2015. jan. 22. 20:09
 8/13 A kérdező kommentje:
Tudom,de arra nem jöttem r hogy hol :D
2015. jan. 22. 20:10
 9/13 anonim ***** válasza:
A Facebook legalább annyira védett mint a Nasa honlapja programokkal nem igazán lehet feltörni legalábbis nem youtubepisti programmal.Ha engem kérnél meg én nem a páncélajtót döngetném hanem a szellőzőn mennék be, a te esetedben ez a hozzá tartozó mail láda.
2015. jan. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

elöző hozászólonak van igaza.kamuzik.ilyen program nincs.

A facebooknál fenn találsz egy kis lakatot(zárt) az mellet van egy kis jel(jobb sarok) ,megkeresed a beálításokat,bal sarok Biztonság,Kódgenerátor(arra szolgál hogy csak kodal tudsz belépni más böngészökből,tehát ha netán más gépről jelentkezel be kapcs mobilodra egy kodot és avval be tudsz jelentkezni.remélem jol tudom.Nézd meg

2015. jan. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!