Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem elérhető a Telekom...

Miért nem elérhető a Telekom webshop oldala?

Figyelt kérdés

Régebben működött, karácsony előtt óta azonban maga az oldal működik, de a webshopos rész nem. A gond csak az, hogy az előfizetői belépés is ezen az oldalon keresztül megy, így nem tudok számlákat sem befizetni. Már jeleztem a problémát a Telekom felé, akik azzal próbáltak hárítani, hogy a nettel lehet a gond, ám semmilyen más oldal megnyitásakor nem jelentkezik probléma, lemértem a netsebességet, annyi amennyire előfizetünk: 10 mb.

Kérdeztem ismerőseimet is, hogy nekik működik-e az oldal, volt akinek gond nélkül működött, másnál viszont többszöri próbálkozás után sikerült csak megnyitnia a lapot. Itthon próbáltam már több készülékről, egyikről sem érhető el.

A telekomnál mikor ezt ismét jeleztem azt mondták, hogy akkor fizessem be a számlákat személyesen.

Arra is gondoltam, hogy hátha itthon az internetbeállításokkal lehet gond, de sajnos ilyen szinten nem értek hozzá (már több böngészőből is próbáltam).

Mi lehet a gond? Hogyan tudnám elhárítani a hibát?


2015. jan. 10. 11:50
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]


nekem jó

2015. jan. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igen, sejtettem, mint írtam több ismerősömet is kérdeztem, nagy részüknél szintén jó volt, másoknál is lassan, de betöltött az oldal, viszont nálam nem jó.

Épp erre irányult a kérdés, hogy nálam miért nem jó, elképzelhető-e, hogy az internet beállításoknál lehet gond, vagy esetleg máshol?

Korábban nálam is jó volt, az oldalt pedig már megtaláltam én is.

2015. jan. 10. 12:41
 3/9 anonim ***** válasza:

Dátum és idő jól van beállítva ?


milyen böngészőt használsz ? java és flash fent van ?


más böngészővel próbáltad nálam operával bejön mást nem használok

2015. jan. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen, dátum és idő rendben vannak, már próbáltam internet explorerrel, mozzillával, chromeal (inkognitó módban is), de egyikkel sem működött.

Java nincs a gépen, lehet, hogy ez a gond?

Kipróbálom operával is, illetve javaval hátha megjavul.

Köszönöm!

2015. jan. 10. 15:17
 5/9 A kérdező kommentje:

Megcsináltam, sajnos nem jó.

Mivel egyik gépen sem jeleníthető meg az oldal, így nem elképzelhető, hogy a netünkkel lehet a gond? Valamilyen internet beállítás? A sebességgel egyébként nincs gond.

2015. jan. 10. 15:44
 6/9 anonim ***** válasza:
probáld router nélkül
2015. jan. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én péntek óta szeretnék mobiltelefont rendelni és valóban nem működik. Új webes felület van - legyek türelemmel, javítják: ezt a választ kaptam. A problémáról akkor szerzett tudomást az ügyfélszolgálatos, amikor mondtam neki és utánanézett. Azért illene kiírni egy tájékoztatást a hibáról a weboldalra, az igen civilizált dolog lenne...
2015. jan. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nálam sem jó. Szintén ugyanez a probléma. Telefonos kapcsolatfelvétel után nekem is azt mondták, hogy karbantartják a webes felületet...hibás adatokat közöl és a belépési felület is meg fog változni. A mobil alklamazás is hol jó hol nem, wifin nem hajlandó belépni, mobilnet kapcsolattal működik. :/
2015. jan. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Most kicsit megnyugodtam, engem azzal akartak elküldeni, hogy a nettel van a gond vagy a géppel, már próbáltam mindenhogy, de egyáltalán nem működik. Én már december közepe óta hetente jelzem feléjük, jó lenne, ha kijavítanák a hibát, de ha csak ennyire érdekli őket a fogyasztók visszajelzése, hogy 1 hónap alatt nem tudták megjavítani akkor nem sok reményt fűzök hozzá, hogy kijavítják.
2015. jan. 13. 12:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!