Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom frissíteni a...

Hogyan tudom frissíteni a google chrome böngészőmet?

Figyelt kérdés
a probléma az, hogy a rendszergazda letiltotta a frissítést, de az nem én voltam, mit tudok tenni, hogy megengedje a frissítést, hol tudom a tiltást feloldani? a rissítés az menni fog majd, de a tiltásig nem :(
2015. jan. 6. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez valami irodai, munkagép, vagy ilyesmi, ami fölött nem te gyakorlod a rendszergazdai jogosultságokat, leginkább sehogy..

Frissítésre két módod lenne: vagy letöltöd a Chrome hivatalos oldaláról és felteszed, vagy a Chrome belül próbálsz meg frissíteni.

2015. jan. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ha egy irodában lennék akkor nyilván megkérném a rendszergazdát, ez a laptopomon van :) de azért köszönöm :)
2015. jan. 8. 21:56
 3/3 A kérdező kommentje:
ja. amugy meg nem tudom frissíteni SEHOGYSEM, ugyanis a rendszergazda letiltotta.. ez van a kérdésben is, NEM ENGEDI!! .. :D
2015. jan. 8. 21:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!