Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi ez a nagy sötétség a...

Mi ez a nagy sötétség a Youtube partnerséggel kapcsolatban? Honnan jönnek a tévhitek?

Figyelt kérdés

Tele van ez az oldal, meg más fórumok is olyan kommentekkel, hogy elképesztő! Honnan jönnek olyan tévhitek, hogy majd akkor lesz valaki partner, ha megkeresi egy cég? vagy hogy csakis partnercégen keresztül lehet valaki bevételszerző videós? A partnercégek hitetik el a népekkel, hogy szükség van rájuk?

Őszintén szólva és hónapok óta partner vagyok, sose voltam cégénél, mégis van bevételem, nem értem az emberek nem olvasnak? Vagy ha igen, akkor honnan olvassák vagy hallják ezt a sok marhaságot?


Abba már bele se merek menni, hogy 12-13 éves kisgyerekek miért hiszik, hogy minecraft videóval majd hülyére keresik magukat...


2015. jan. 4. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

De te gondolom úgy vagy partner, hogy a videóid elé kiraknak pár reklámot. A partnercégek teljesen mások.

A 12 éveseket meg hagyjuk, hihetetlen, hogy nem veszik észre magukat...

2015. jan. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen úgy vagyok partner, és pont ez az, hogy ahhoz, hogy valaki bevételt kapjon, nem kell mindenképpen partnercég, de akárkit kérdezek, hogy "Hát mit tettél azért hogy legyen bevételed?" Hát ő várja, hogy keresse valami partnercég....már kicsit furcsa mindig elmagyarázni, hogy oké várhatod DE....
2015. jan. 4. 15:25
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A reklámokból származó bevétel, ami neked van, elbújhat a partnercégek mellett. Ennyi a különbség.
2015. jan. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát a helyzet az, hogy vannak információm partnercégekről, van ott dolgozó barátom, és azt kell, hogy mondjam, sajnos nem
2015. jan. 4. 18:37
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, hogy itt mindenkinek vannak ismerősei mindenhol, legyen szó akármilyen kérdésről.
2015. jan. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értsd ezt akárhogy, nyilván fakad valamilyen információból az értetlenségem...
2015. jan. 5. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!