Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Meghalt a youtube a gépemen....

Meghalt a youtube a gépemen. Mit csináljak? Minden látszik az oldalon tudok kattintgatni megnyit videot és ott csak egy fekete sötétség, nem indul nincs alul play meg sáv hogy hol tart.

Figyelt kérdés
legfrissebb adobem van ötletek?
2012. febr. 14. 22:29
 1/5 A kérdező kommentje:
még annyi hogy jobb gombot nyomva csak annyi van hogy video not loaded... de ez szürke vagyis nem lehet rákattintani, alatta meg about adobe valamennyi, de mikor frissíteni akartam kiírta ugyan ez van a gépen
2012. febr. 14. 22:49
 2/5 anonim ***** válasza:

Le kell cserélni az Adobe Flash Playert. Külön van IE-hez, külön a Firefox, Opera stb. böngészőkhöz, Chrome-é beépül a Vezérlőpultba.

Mozilla Firefox-hoz ez kell. Olvasd el a kommenteket, benne van, hogy kell telepítni (Csukoka).

[link]

2012. febr. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Java Free csere: [link]
2012. febr. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

java nem kell a Youtubehoz,

tudom, mert az én gépemen sincs,és mégis ragyogóan lejátsza a vidiket

2012. febr. 15. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igazából már Flash player sem kellene, mert html5 oldalba is beágyazza a videót, tehát egy sima újabb Firefoxszal, vagy más HTML5 képes böngészővel már megy is. :) Bár ez nem segít a kérdezőnek. :)
2012. febr. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!