Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mitől ilyen lassú az interetem?

8072 kérdése:

Mitől ilyen lassú az interetem?

Figyelt kérdés

Egy 3-4 hónapja új internetem van a latöltési sebességem minimum 500 kb volt a lagtöbb meg 700-750 kb volt de 2014 vége és 2015-óta csak 120 ez mitől van ?


Valaki tud segíteni ?


A válszokat előre is köszönöm :D



2015. jan. 3. 19:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ezt miért tőlünk kérdezed, miért nem a szolgáltatódtól?

Ezer meg egy oka lehet - mivel mérted és mikor?

2015. jan. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Amikor torrenten vagy Firefox, Chromen töltök le akkor kiírja a letöltési sebességet. Azóta van ez amióta ki írta hogy a DNS kiszolgálló nem válaszol ez néha elő szok fordulni de ha lállítom kb 15 percre az internetet akkor megy megint.És azóta lassú is.
2015. jan. 3. 21:35
 3/11 A kérdező kommentje:

Itt egy kép:



És azért nemhívtam szolgáltatót mert lehet nem tudják megoldanni és kiküldenek egy szerelőt és lehet hogy ezt én is megtudom oldanni és elmagyarázni sem tudom mert gondolom hogy anyit nem elég mondanni hogy lasú az internet.Nem is értek én anyira ehhez szolgáltató, szerelő stb. úgyhogy jobb lene ha mgpróbálnál segítteni. Köszönöm.

2015. jan. 3. 21:42
 4/11 A kérdező kommentje:

A képet nem linkeltem bocs :D

Kép:

[link]

2015. jan. 3. 21:43
 5/11 anonim ***** válasza:
Előszöris talán csinálj egy normális mérést speedtest.net oldalon úgy, hogy semmi más nem használja a sávszélt és azt hasonlítsd össze a csomagban kapható max és garantált sebességgel.
2015. jan. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Csomagot nem kaptam se paírt csak a router doboza van meg mást nem kaptam.Ez volt az eremény:

Pingem:49

Letöltési sebesség:0.95Mbps

Feltöltési:0.24Mbps


Azt mondták 800 nak kéne lennie.

2015. jan. 3. 22:20
 7/11 A kérdező kommentje:
2015. jan. 3. 22:23
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem fizikai csomagra gondoltam, hanem arra amire előfizettél...ha ezek az értékek valósak (nem futott a háttérben torrent vagy letöltés, nem korlátos csomag), akkor jó esélyed van reklamálni a szolgáltatónál.
2015. jan. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
De lehet router vagy modem hiba is, ki kéne azokat is próbálni.
2015. jan. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Minden ki volt kapcsolva és korlátlan is de lehet router hiba majd szerzek egy másikat és kipróbálom azzal és ha azzal se megy akkor idelye lesz panaszkodni :D Kösz a segítséged. De ha még valami eszdbe jutna akkor jó lene ha írnál :D
2015. jan. 3. 22:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!