Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért lassú a netenm? A többi...

Miért lassú a netenm? A többi lent.

Figyelt kérdés

Nekem 15MBit es netem van,és addig akárhonnan torrenteztem, mindig 1,7mb töltöttem le vagy volt mikor 1mb,de most azt vettem észre hogy már másfél hete 500 kbál nagyon nem tudok gyorsabban tölteni le semmit ...

Mi lehet a probléma ??? Windows 8.1 Professional van a gépemen..


2014. dec. 31. 10:30
 1/3 anonim ***** válasza:
mérd le először itt a net sebességed -> [link] <- , majd a kapott képet másold be ide, hogy lássuk a neted változott e vagy csak a torrent aktivitása csökkent e
2014. dec. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1,5 MBájt az 8*1,5 Mbit


Ne keverd. A torrent megabájtban írja ki, a szolgáltató megabitben adja meg a letöltési sebességedet.

2014. dec. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

torrentel méred a letöltési sebességed?

ne csináld...:)

miért?

logikusan gondolj bele: -Ha nincs a torrenten feltöltő akkor te sem tudsz semmit letölteni. Tehát a torrenten belül ilyenkor 0 mbp/s adat jön le. Ez akkor azt jelenti, hogy ilyenkor nincs interneted sem? :)

2014. dec. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!