Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » VPN-t használok, de miért nem...

VPN-t használok, de miért nem megy a torrent feltöltés nCore-on?

Figyelt kérdés

Egy kollégiumból torrentezek, ahol, pontosan nem tudom mi módon, de le van tiltva a torrentezés (és amúgy minden online játék is mintpl.: LoL, WoW stb...). Így VPN-el tudok csak torrentezni, amivel a letöltés működik is, viszont a feltöltés már kevésbé(max 1-2 kbps-el). Amíg volt Piratebay, az onnan letöltött torrentek seedeltek minden gond nélkül a sávszélesség maximumával, viszont az nCore-os torrenteknél csak a letöltés megy.

uTorrent 3.2.3-at használok, nincsen aktív vírusírtóm, tűzfalam. Windows 7 64-bit-em van.

VPN-ből két félét használok felváltva, az OpenVPN legfrisseb kliensével (2.3.6).

Egyik a Freevpn.me szerverei, (TCP443, TCP80, UDP53, és UDP40000 csatlakozás) amely ha minden igaz akkor Romániában található.

A másik az Incloak.com, ahol több ország, sok szerveri közül lehet választani, szintén TCP443/80 és UDP53/40000-es castlakozási típussal.

A torrent kliensem az nCore-on található "uTorrent beállítása lépésről lépésre" beállítási segédlet szerint lett beállítva. véletlenszerű port a bejövő kapcsolatokhoz, és a kliens jobb alsó sarkán található ikon helyén vagy zöld pipa van, vagy sárga háromszög, a teszt pedig azt írja mindkét esetben, hogy a port nincs nyitva.

És a futtatott torrentek között sem jelennek meg a már letöltött, a kliensben "seedelés" állapotú torrentek.

Segítséget szeretnék kérni a problémám megoldásában, hogy tudjak seedelni rendesen.

Linkelek egy képet a kliensről futás közben.

[link]



2015. jan. 2. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért is kapnál ingyen saját ip-t freevpn-en vagy incloak-on?
2015. jan. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most ez hogy jön ide?
2015. jan. 4. 01:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Jó pár emberrel kiba**ol a koliban, ha torrentezel azt ugye tudod?
2015. jan. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha VPN-el csinálom akkor nem tudom miben befolyásolná a többi felhasználót az amit én csinálok... Annak pont az a lényege, hogy egy titkosított csatornán működök. Illetve a torrent már amúgyis le van tiltva, ennél jobban már nem tudnak kicseszni velünk... Sávszélünk szintén nem valami nagy, és mivel kábellel vagyok ég a wifit sem terhelem le...
2015. jan. 8. 10:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor nem vagy tisztában mire jó a VPN. Az a baj, hogy leterheled a netet ami állításod szerint is eléggé lassú.
2015. jan. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!