Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egy torrent miatt 1280euro?

Egy torrent miatt 1280euro?

Figyelt kérdés

Egy másfél honapja vagyunk Freiburgban, és ma szolt a főnököm, hogy jott egy e mail, hogy x y utca házszám alatti lakosok mi vagyunk én és bnőm, és a lakotársunk, vmi letöltés miatt kaphattuk..

Visszagondoltam és direkt nem toltottem le semmit eddig, pont emiatt, egyszer -"nkórrol" szedtem le egy 2013mas albumot valami remix, de kétlem hogy ilyen a boltba egyáltalán van e. se filmet se semmi mást..sehonnan. film mind online nézem. Lakotársunkra még nem kérdeztem rá o csinalt e vmit. az is érdekes hogy levelet postai uton nem kaptunk hanem a fonokom szolt h a mekinek aminek dolgozunk vhonnan küldtek levelet.. a házat béreljük a mekitol a meki meg egy dr csávotol aki nem is itt lakik.. szoval nem igazán értem. Most mik a következmények nem fizetem be? Széttöröm a gépet micsinálnak? nem is volt gépem :D vagy kijon a rendőrség hé börtönbe mész, vagy mégis mi ez? persze az utobbi sorokat nem gondolom komolyan de gusztustalanul irreális össszeg, mekkora összeg ez??! most ne ezt irjátok miért nem vetted meg a boltba mint skotoskodsz stb.. hanem aki hozzáért, és tud valami okosat mondani?! szerintem nem egyedül vagyok ezzel...eléggé kétségbe vagyok esve. már a youtuberol lekonvertálva zenét se merek letolteni.. egyáltalán frisithetem az antivirusomat..ezt se tudom..


2014. dec. 23. 23:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

te tiszta hülye vagy, már ne is haragudj

van hivatalos okirat? ha van, kérd a kezedbe, járj utána, most mit vársz, hogy innen az oldalról megmondjuk a tutit?


ha van a papíron pecsét, minden xar akkor hivatalos, nyilván benne van minden, amit tudnod kell, meg hogy mire számíthatsz, ha nincs utánaérdeklődhetsz a telefonon, egyezkedhetsz hogy ez mi..


most komolyan, én adjak észt?


ha meg nem kerül a kezedbe a hivatalos okirat, akkor nyugodtan röhögd ki őket.

2014. dec. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!