Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ki freemailes? Téged nem...

Ki freemailes? Téged nem bosszant, hogy mindidg van valami ezzel a dudva email-el?

Figyelt kérdés
Sokszor nem tölt be, vagy épen adatbázis hiba miatt nem enged be, nem küldi el a leveleket, lefagy stb... :@
2010. febr. 3. 08:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Használj Gmail-t,nekem soha nincs vele gondom.
2010. febr. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem sosincs gondom vele. :) (Mondjuk én hetente 1-2 alkalommal nézem meg csak.)
2010. febr. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem pl most sem jó. Én is a gmailt tudom ajánlani, azzal sosincs semmi baj.
2010. febr. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem van freemailem és semmi gond nincs vele, hogy miért mert max félévente benézek, ugyanis gmail-t használok pont emiatt amit a kérdező írt, hogy mindig van vele valami.
2010. febr. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem is szarakodik. Ilyenkor próbáld itt elolvasni a leveledet.

[link]

2010. febr. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
De. Főleg ha levelezőprogrammal akarom elérni, ott még többször vannak gondok. Ezért használok IndaMailt.
2010. febr. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A freemail a leggagyibb email szolgáltatás, használj helyette valami mást! Például Citromail, Indamail ők korrektek.

Gmail ... én soha nem használnám, mióta adatokkal való visszaélések gyanújába keveredett a Google. Az én e-mailjeimet csak ne figyelgessék, semmi közük hozzá, akkor sem ha illegális bizniszt bonyolítok rajta:))

2010. febr. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
én is kezedem megutálni, mindig vmi hiba van sokszor csak fehér lesz 10szwr frissítek akkor jövöget be, adatbázishiba stb
2010. febr. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem van freemail is meg gmail is, mást is próbáltam. Hazai szinten nem számít rossznak a freemail, pl. citromail, vipmail sokkal szarabb, de a gmail jóval jobb nála. Én mégsem akarok megválni freemailes címemről, lusta vagyok hozzá, bár már többször használom a gmail címem. Nekem ha az alap webes freemail szarakodik, sokszor a freemail szimpla(ami kinézetben eléggé gmailre hajaz) meg működik.
2010. febr. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A Freemail Szimpla bejelentkezés: négyszer(!) kell beírni a felhasználó nevet és a jelszót, mire hajlandó elindulni.
2010. febr. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!