Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Feltörték a facebookom!?

Manyuka kérdése:

Feltörték a facebookom!?

Figyelt kérdés
Felröték a facem és mindenkinek irogálnak belőle és folyamatosan csak a balhé van..Nemtudok mit csinálni az illető nem árulja el nevét...már facebookon feljelentettem,de nem tul sokat erek vele...Mit tuodnék csinálni??
2014. dec. 15. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Elfelejtett jelszó?
2014. dec. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a tippet :) hát bajba vagyok mert a freemailomat is feltörték
2014. dec. 15. 18:00
 3/7 anonim ***** válasza:
59%

-Írsz a Facebook-nak, persze angolul,

-Az, hogy a freemail-det is feltörték, ez már némi gyanúra ad okot, hogy valóban a saját fiókodat akarod e visszaszerezni.

Így nem valószínű, hogy bárki is segíteni fog neked,

az meg egy másik, hogy az idő pénz, mivel valszeg sehogyan se akarod honorálni az esetleges munkát így esélyed sincs a fiók visszaszerzésére, majd legközelebb betartod a biztonságos adatkezeléseket, és egy akármilyen oldalon a fiókodat.

2014. dec. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igazából azt mondom, hogy egyéni szoc problem, de nem azért, mert bunkó vagyok, hanem azért, mert feketén-fehéren le van írva, hogy a fiókod és adataid biztonságáért saját magad vállalsz felelőséget, főleg hogy a Facebook-ot feltörni SZINTE lehetetlen, főleg hogy egyes idióták még mindig a kezdőoldalnál próbálkoznak, az meg ugye, hogy egy szar freemail-ed van, ami nem biztonságos, meg a jelszó olyan könnyű volt, az meg megint olyan, meg ugye nem is nevezném feltörésnek.

Ha supportnak írsz, akkor egy idő múlva felveszik veled a kapcsolatot, persze itt megint nehéz dolgod lesz, ha nem tudsz a saját mail-eddel írni, mert így gyakorlatilag egy 3. fél is kérheti a te fiókodat úgy hogy neked adja ki magát, szóval felejtős.

2014. dec. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

csak a support-l lehet valamit kezdeni sok-sok egyeztetés után csináltam már ilyet de nagyon necces.

-Valóban a FB-t lehetetlen feltörni, ha nem ismeri a célszemélyt akkor 0 az esély hogy feltörjék tehát valamely kontakt szükséges ahhoz, hogy megszerezzék az acc-t, persze ez lehet a célszemély szg-je is akármilyen módon.

2014. dec. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Először is, a facebook-ot szinte lehetetlen feltörni. A sok gyökér nem tudja ezt megtenni, hiába hangoztatják sokan hogy XY feltörte YX facebook fiókját. Még a komoly programozóknak is nehéz feladat. Sőt, nekik is majdnem lehetetlen. Másodszor pedig két dolgot tehetnek annak érdekében, hogy ellopjanak egy jelszót: kitalálja vagy ellopja. Ellopni keylogger segítségével lehet, vagy lenézi valaki, ha beírod [bár inkább az előző]. Viszont sok f***rágó azt sem tudja, hogy létezik olyan, mint a keylogger. Ha mégis, akkor ott lapul a gépeden - vagy egy másik gépen, amin belépsz/beléptél és szépen feljegyez minden billentyűzetleütést, meg sokmindent. Én erre tudok gondolni, mert másféleképpen nem nagyon lehet hozzájutni senkinek a facebook fiókjához. Esetleg még úgy, hogy bejelentkeztél valahol, ahol elmentette a jelszavadat - mert nem vetted ki a pipát - és ezt használták ki. Azért ajánlok egy kémprogramírtót a gépedre - pl: SuperAntiSpyware. Futtasd le, aztán ha talál dolgokat, küld a program karanténjába.
2014. dec. 16. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,tippeket :)
2014. dec. 19. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!