Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Feltörték volna a facebookom,...

Feltörték volna a facebookom, mit kell csinálni? Beléptem és mikor frisiteni akartam kidobott, szem. Ig okmányt kell feltöltenem, hiába kértem uj jelszót

Figyelt kérdés
2013. okt. 29. 01:19
 1/5 anonim válasza:

Velem is ez történt!!!! For security reasons your account is temporarily locked If this account reflects your real name and personal information, please help us verify it.


És velem is pont most!!!!

2013. okt. 29. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De mi ez? Érdekes mert megprobáltam anyámérol fellepni és jó volt...

Szted megjavul reggelre?

2013. okt. 29. 01:24
 3/5 anonim válasza:

Nagyon remélem! Nagyon sok fontos infóm, cuccom volt fent fb-n remélem nem veszik oda...

Amúgy érdekes, hogy hirtelen már 3man irtunk ide gyakorikérdésekre ezzel a problémával... Reméljük csak átmeneti zűrzavar...

2013. okt. 29. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kicsit megnyugodtam h legalább nem feltörték...
2013. okt. 29. 01:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem törték fel. Az új ÁSZF szerint az üzemeltető jogosult szúrópróbaszerűen ellenőrizni a felhasználók adatainak valódiságát. Bocs, srácok, de ezt benéztétek.
2013. okt. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!