Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért csinálja ezt a facebook?

Miért csinálja ezt a facebook?

Figyelt kérdés

Miközben beszélgettem egyik barátommal betöltöttem újra a facebookot és ezt írta ki: [link]

Nem állítottam el közben semmi. Azóta nem tudok rajta beszélgetni mert nem látom mit küldenek el nekem. Valaki tud rá megoldást?



2014. dec. 14. 21:05
1 2
 1/11 Hegedus Csaba válasza:
Éppen most írtam ki én is ezzel kapcsolatban egy kérdést, mert nekem is pont ugyan ez van. Az érdekes az, hogy ugyanezen a gépen ugyanebben a böngészőben az öcsémé pl jól működik. Szerintem nincs miért aggódnod, akkor ez nem csak nálad van így.
2014. dec. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Csak azért mégis nagyon zavaró, hogy nem tudok kb senkit így elérni és még csak megoldást sem találok rá. Már egy csomószor ki-be léptem, újraindítottam a gépem és semmi...
2014. dec. 14. 21:20
 3/11 Hegedus Csaba válasza:
Igen, nagyon zavaró, de nincs rá megoldás, legalábbis mi nem tudunk vele mit kezdeni. Családból pl csak az én accountom nem működik, szóval hiába indítanám újra százszor, nem lenne semmi. Mindegy, amúgy is olvasni akartam az este, legalább nem nyomkodom a facebookot :D
2014. dec. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
idő közben innen is eltüntek az adatok: [link]
2014. dec. 14. 21:32
 5/11 Hegedus Csaba válasza:
Nekem az pl még megvan, de a fene tudja pár perc múlva meglesz-e. Mindenesetre nem érdemes ezen aggódni, nem tehetsz ellene semmit. Remélhetőleg nem valami hackertámadás áldozatai vagyunk.
2014. dec. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem, és azt is hogy mielőbb helyre jön ez.
2014. dec. 14. 21:35
 7/11 anonim válasza:
Nekem is az a probléma, hogy telefonon sem tudok belépni a messengerbe, gépen sem mutatja egyik üzenetet sem. Írok, megkapja, de nem kapom meg, amit írnak. Ez mi lehet?
2014. dec. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom, de pontosan ugyanez van velem is... megpróbáltunk öcsém facebookjával belépni és azzal semmi gond nincs..
2014. dec. 14. 22:27
 9/11 Hegedus Csaba válasza:
Már működik. Nekem legalábbis.
2014. dec. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
nekem még mindig nem, vagyis csak annyit hogy egy részét vissza tudom olvasni a beszélgetésnek és utána újból kiírja a hibaüzenetet
2014. dec. 14. 22:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!