Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tele lett a böngészőm zavaró...

Tele lett a böngészőm zavaró reklámokkal. Mit tegyek, hogy olyan legyen mint azelőtt?

Figyelt kérdés
Leszedtem valamilyen programot, ami valószínűleg azt eredményezte, hogy ha megnyitok bármilyen oldalt (legyen az google, gyakori kérdések, facebook vagy bármi), akkor ott eddig soha nem tapasztalt beugró/bekúszó/villogó/etc zavaró reklámok sokasága jelenik meg. Majd egy idő után csak úgy bezárja az egész böngészőt.

2014. dec. 14. 13:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Takarítsd ki a vírust. Ha túl makacs, rakd újra a rendszert.
2014. dec. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
malwarebytes free-t próbáld meg (telepítés végén vedd ki a pipát különben a fizetős települ)
2014. dec. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

AdBlock

ezt ragd fel

2014. dec. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nevetséges hogy minden ilyen témánál jön egy adblock harcos aki a struccpolitikát vallja :D
2014. dec. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Ne hallgass rajuk aztse tudjak szerintem h mirol beszelsz! Nekem meg mar tobb gepemen is volt ilyen. Annyi a feladatod h letorlod azt a bongeszot es felteszed megegyszer vagy vissza allitod gyaribeallitasokra!ha akkor se mukodik akkor irj uzit.(bocs az ekezetek miatt telorol irtam )
2014. dec. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen minden kedves válaszolónak!:)

Kedves utolsó szerintem a Te tanácsod próbálom meg, és ha nem működik, akkor írok privátba. Köszönöm szépen! :)

2014. dec. 25. 16:38
 7/9 anonim válasza:

Nekem is ez volt a bajom és itt meg is beszéltük:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__65..


Nekem bevált:)

2015. febr. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7 Köszönöm! Végre egy értelmes hozzászólás.


#5 Nyilván azt se tudom miről beszélek. Az amit én javasoltam magát a kártevőt távolítja el. Te arra alapozod, hogy egy bővítmény az. Megsúgom, hogy sok esetben nem az okozza és hiába törlöd le a böngészőt attól még a gépeden marad!

2015. febr. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Majd szólj kérlek ha sikerült megoldani a problémát. Kíváncsi vagyok :)
2015. febr. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!