Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tölti be a Mozilla...

Miért nem tölti be a Mozilla Firefox az Indavideo-t és a Citromail-t?

Figyelt kérdés

A múlthéten mikor néztem videót akkor még ment, ma meg mikor rámentem egyszerűen nem akart betölteni hanem csak ennyit írt ki: Kis türelmet kérünk. Máris kezdjük.

KÉP: [link]


A Citromail szintén behalt. Ott be tudok jelentkezni utána megjelenik a főmenü, viszont egyetlen menüpontra sem tudok rálépni. Se beérkező levelek, se levél írás, se kilépés, csak ha ki x-elem az ablakot. Mintha csak egy képet kattintgatnék.


Ja és csak Mozilla Firefoxnál van ez.


Már 2-szer újratelepítettem a Mozillát, frissítettem a Java-t, a Flash playerem okés, de az oldal mégsem jó.


Valaki tud segíteni? A válaszokat előre is köszönöm.



2014. dec. 11. 23:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Van fenn valami reklámblokkoló? Néha olyasmi is felkerül a szűrők közé, aminek nem kéne.
2014. dec. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 csacsi2 ***** válasza:

hibás profilfájlok okozhatják. először menj az előzmények törlésébe (ctrl+shift+del)jelöld ki a "Minden" törlését teljes tartományban, jelölj be mindent, OK majd indítsd újra.

Amennyiben nem jön rendbe készíts új profilt a régit töröld:

(firefox profilkezelő indítása futtatásba firefox -P )

2014. dec. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1. válaszadónak:

Nincs semmilyen reklámblokkoló feltelepítve.


2. válaszadónak:

Töröltem az előzményeket, de nem jött be.

Töröltem a régi profile-t és csináltam újat, de igy sincs semmi változás. Talán annyi, hogy Citromail-nél előjön valami "Silverlight" a bongésző sáv alatt, de hiába engedélyezem akkor se csinál semmit. Szerintem előtte is ott volt, csak nem vettem észre,

KÉP: [link]

2014. dec. 13. 13:28
 4/7 csacsi2 ***** válasza:

akkor valamelyik elavult bővítmény okozza, esetleg videokártya frissítés ajánlott a hardveres gyorsítás végett. Frissítsd le őket:

[link]


Mindegyiknél kérdez -re van állítva?

Ha nem, akkor egyesével engedélyezd és amelyiknél összeomlik az a hibás.


JAVA szokott fagyásokat okozni, javaslom azt telepítsd újra.

Offline frissítők:

Flash:

[link]

JAVA 7 (vagy8)

[link]

[link]

Silverlight 5.1.30514.0

[link]


Wmplayer,DRM és H264 Cisco plugint letilthatod.

2014. dec. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 csacsi2 ***** válasza:
esetleg a tűzfalat kapcsold ki hogy úgy jó-e az oldal.Esetleg a hosts fájlt írta át valami ellenőrizd. Próbáld ki ha kikapcsolod a böngészőben a hardveres gyorsítást úgy is csinálja-e. Ha nem akkor frissítsd a Videokártya drivert. Címsorba írd about:support, ellenőrizd a display résznél hogy a hardveres gyorsítás támogatott-e...
2014. dec. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

csacsi2 nevű felhasználónak.


Nem fogod elhinni, de mikor a frissítéseket akartam elkezdeni ráakadtam egy "Az OpenH264 videokodeket a Cisco Systems, Inc. biztosítja" kiegészítőre és a "videokodeket" kifejezés miatt felvettetem a lehetőséget, hogy nem ez- e a ludas, ezért kikapcsoltam és csodák csodájára megy az Indavideo is és a Citromail is valamint egy fél órája észrevettem, hogy Sorozatbaráton sem akarta lejátszani a videókat, ezért is néztem meg az új válaszokat, de már az is rendben van.


A lényeg, hogy köszönöm a válaszaidat és azt is, hogy megpróbáltál segíteni, és remélhetőleg most már minden jó lesz.


Még valami. Tudsz valamit erről a "Az OpenH264 videokodeket a Cisco Systems, Inc. biztosítja" nevezetű kiegészítőröl, mondjuk azt, hogy honnan kerülhetett elő, vagy hogy miért állította le az oldalakat?


Mégegyszer köszönöm a segítségedet.

2014. dec. 14. 11:34
 7/7 csacsi2 ***** válasza:
Újabb Firefox adja saját magához (OpenH264 videokodek), gondolom szponzorált termék...
2014. dec. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!