Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik firefox mozilla a...

Melyik firefox mozilla a legstabilabb?

Figyelt kérdés
Nálam akadozik a legfrissebb...:S
2014. dec. 1. 17:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Böngészőből nem használunk a legújabbnál régebbi kiadást.
2014. dec. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

-én is firefoxot használok,a legújabbat,de ez is akadozik,néha lefagy,egyfolytába küldözgeti valahová az idétlen hibajelentéseit,írkálja ki ,hogy valami parancsfájl dolgozik,megvárja e,szóval egy nagy rakás kaki,

-de még mindig jobb ,mint a Chrome ,vagy az IE,ezért is használom még a ff-ot,mert én még jobbat nem találtam nála,

2014. dec. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
#2 Tudom, hogy nem vigasztal, de 4 általam használt gépen semmi baja.
2014. dec. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én a kezdetektől a Firefoxot használom, mindig a legfrissebb verziót és még soha semmi problémám nem volt vele. Nem akadozott, nem fagyott le, nem küldözgetett sehova semmit, nem irkált hibajelentéseket és egyáltalán semmi olyasmit nem produkált, mint amit #2 leírt.

Akkor talán mégsem a Firefoxban van a hiba.

2014. dec. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

" Akkor talán mégsem a Firefoxban van a hiba. "


-kíváncsivá tettél,miben lehet hát a hiba ?


(de ,léci ne általánosságokat kezdjél el sorolgatni,nem vok kezdő gépező)

2014. dec. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Érdemes tudomásul venni, hogy maga az internetes tartalom az, aminek nagy a "fogyasztása". Nem böngészőt kell cserélni, vagy régebbi verziót feltenni, mert ugyanaz a net fog jönni rajta. Ha már kevés a gép, akkor hardvert kell újítani.
2014. dec. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval, és ez a válaszom neked, kedves #5-ös hozzászóló (ha már kérdeztél): megfelelő hardver.
2014. dec. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok.


Kicsit én sem értem ezt a böngészőfagyásos dolgot. Én a FF-ot használok elég rég óta, és nekem kizárólag a flash plugin miatt voltak fagyásaim, de ez is elvétve. Az egyetlen dolog ami ellenszenves lett a FireFox-ban az az hogy nem szinkronizálja a tárolt jelszavakat akkor ha mesterjelszó van beállítva. Pedig ez régebben csont nélkül ment neki.

2014. dec. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Azon mit értesz, hogy nem szinkronizálja? Ha egy olyan oldalra lépsz, ahol regisztrálva vagy, nem írja be a szükséges adatokat?

Mert én is mesterjelszót használok és eddig még mindig beírta a szükséges adatokat, sőt, ha egy oldalra több néven vagyok regisztrálva, akkor az oldalra lépéskor üresen hagyja a mezőket, de ha az egyik nevem első betűjét beírom, azonnal kitölti a megfelelő adatokkal az összes mezőt.

2014. dec. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A szinkronizáción azt értem hogy be van állítva a FF-Sync, és egyik gép böngészőjéből egy másik gép böngészőjébe mindent beszinkronizál kivéve a mentett jelszavakat. Azt csak akkor ha egyik gépen sincs beállítva mesterjelszó a FF-ban.
2014. dec. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!