Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehet váltani Yahoo-s email...

Lehet váltani Yahoo-s email címről Gmail-re, úgy, hogy ne kelljen mindenhol megváltoztassam, hanem a Yahoo-rol átküldje az email-eket?

Figyelt kérdés
Rengetek spam uzenetet kapok,es Gmail-re akarok valtani,de sok helyen regisztralva vagyok a Yahoo-s email cimen.

#gmail.yahoo
2014. dec. 10. 17:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Megoldható a levelek továbbítása Gmail fiókra, de ezzel a spam ugyanúgy továbbításra kerül, és ott is látni fogod.


Ha biztosra akarsz menni akkor váltanod kellesz. Például létrehozol egy csak privát címet, és egyet mindenféle regisztrálásnak és spamnek. Nekem van olyan fiókom amivel csak 1 db oldalra regisztráltam hónapokkal ezelőtt és még soha nem kaptam rá spamet, mert az az oldal nem adta tovább a címet és nem jutott el még száz adatbázisba. Míg más regisztrálásra fenntartott címre esetenként több tíz spam is jön naponta.


Normálisabb oldalak leírják az adatkezelési szabályban, hogy kiadhatják a címedet reklámozóknak, úgyhogy tőlük bármikor számíthatsz fizetett reklámlevelekre. Illegális oldalaknál szinte törvényszerű hogy kereskednek a címmel, így az ott használt levélfiókot idővel el fogják lepni a kéretlen levelek.


Harmadlagosan pedig annyit megpróbálhatsz hogy szűrőket és tiltási feltételeket adsz meg, kiszorítva 1-2 gyakori feladót.

2014. dec. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm !!!!
2014. dec. 10. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!