Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » TP Link LN-WR740N telepítése...

TP Link LN-WR740N telepítése közben hibát jelez. Tipp?

Figyelt kérdés

Telepítési asszisztens igénybevételével próbálkoztam mert a múltkor is az volt és működött.

Lényegében a konfiguráció meg minden legvégén, amikor már csak ellenőrzi, hogy van-e minden, jön egy üzenet, hogy 1. beállítások mentése sikeres, de a 2. pont a kapcsolat sikertelen - vagy rosszul van a wan vezeték bekötve vagy ellenőrizze blablabla - természetesen angolul.


Ugyanilyen routerünk van, ugyanúgy bekötöttem ezt az újat, mint abba. (az emeletre akarom majd rakni az új routert mert gyenge a jele 2 emelettel feljebb-nagy házunk van)

Minden jó helyen van, és mégis ezt írja ki a "connection" utolsó pontnál.


Mit tudok csinálni? Nézegettem egyéb megoldásokért a netet de nem találtam semmit spec erre a problémára.


Ha a kézi beállítást megpróbálom és nem CD-ről akkor lehet sikerülne?



2014. dec. 8. 13:24
 1/3 P.O.C. ***** válasza:
Mi és hogy van összekötve?
2014. dec. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A router wan-ja a modem lan-jába, a router lan1 megy a gépbe, plusz a fekete power kábel. - ahogy szépen le volt rajzolva, és ahogy eddig is működött az öreg routerünk, ugyanazt csináltam.
2014. dec. 8. 14:00
 3/3 P.O.C. ***** válasza:

De most akkor két routert akarsz a hálózatban?

Mert annak konfigurálásához nem lesz elég a CD. Meg kell ismerkednek a webes beállító felülettel is.

2014. dec. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!