Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet az vaterán hogy....

Hogy lehet az vaterán hogy. Csalás vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés

lenyomok egy licitet az adott termékre de mire az oldal újra betölt már túllicitálják, pedig 1 ember sem követi és csak 1 licitál rá?


Az oldalnak a betöltése negyed másodperc, csal a vatera vagy valami robot van rá beállítva, esetleg az eladó kamu névvel viszi fentebb a liciteket?


Nem ez az első ilyen termék amivel ez van, és elég gyanús.


Tapasztalatok?


2014. dec. 6. 18:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

:D

Lehet automatikus licitet beállítani, ami az általad beállított árig mindenkit felüllicitál.

2014. dec. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az az egy licitáló beállított egy adott összeget, ami automatikusan ráigér a tiédre. Licitáltam már én is igy. Nem kellet felügyelnem.
2014. dec. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
lehet ezt üzletnek...vagy rafináltságnak nevezni...szerintem ha magyarán nevezzük a dolgot akkor átverésnek hívjuk és jobb ha tudjuk hogy rászednek...
2014. dec. 6. 21:18
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem kérj meg valakit a környezetedben hogy személyesen magyarázza el ennek a lényegét, mert érted.
2014. dec. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
*mert nem érted.
2014. dec. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
a lényege hogy átverjék az embert, ha nem így lenne akkor nem ezt a rejtett kamu dolgot használnák a licithez hanem a minimálárat azaz hogy az adott összeg alatt felesleges licitálni, az lenne a korrekt
2014. dec. 7. 00:42
 7/11 anonim ***** válasza:
De azt nem az eladó állítja be, hanem egy másik vevő...
2014. dec. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe, a fix áras termékekkel foglalkozz, ott világos a helyzet.
2014. dec. 7. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Wampa

most melyiket állíthatja be az eladó, és melyiket állítja be a vevő?

2014. dec. 7. 13:50
 10/11 anonim ***** válasza:

Az eladó a minimálárat, illetve hogy milyen lépésenként lehet licitálni.


A vevő azt állítja be, hogy milyen árig szeretné felüllicitálni a terméket.


Például meglátok egy jó bútort, amiért én hajlandó vagyok kifizetni 50ezret, de azért olcsóbban is jó lenne. Ekkor beállítok 50ezerre egy ilyen licitáló automatát. Ha bárki licitál és 50 ezerből felül tudom licitálni, akkor megteszi rögtön.


Egyébként szerintem is elég csúnya húzás, de aki nem ül 0-24 a vatera előtt annak hasznos.

2014. dec. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!