Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Google Chrome elavult pluginek...

Google Chrome elavult pluginek engedelyezese?

Figyelt kérdés
Mivel a legujabb flash player chromeban ugy akadozik mint az allat,feltettem egy regebbit ami tokeletesen mukodik,azonban kidobja h elavult a flash player frissitsem vagy futtatas most. azt szeretnem megtudni hogyan lehetne megcsinalni h ne kerdezze meg h futtatom-e, hanem automatikusan inditsa a videot. talaltam valami utasitast Noha nem javasolt, de amennyiben nem kívánja, hogy a Google Chrome minden egyes alkalommal értesítse az esetleges elavult plug-inekről, akkor használhatja az --allow-outdated-plugins parancssori jelzőt. A parancssori jelző hozzáadásával kapcsolatos útmutató a Chromium webhelyen található (csak angol nyelven). nemtudom ezt hogyan kell megcsinalni.kerem a segitsegeteket.sry az ekezet nelkuli irasert telorol irtam
2014. dec. 2. 19:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Alapvető tévedésben vagy, töltheted le a gépedre a legújabb Flash Playert, a Chrome-t nem fogja érdekelni. Miért? Mert SAJÁTOT használ, bele van építve! Csak akkor tudja frissiteni, ha a tűzfalon engedélyezed a Google telepítőt. Ekkor automatikusan frissiti a Chrome böngészőt és benne a pluginokat is.
2014. dec. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Három Adobe Flash Player létezik Windows-ra.

1. Adobe Flash Player Plugin: ez kell pl. a Mozilla Firefox-hoz. Le kell tölteni és bezárni a böngészőt, úgy telepíteni.

2. Adobe Flash Player ActiveX: IE-hez kell és a Windows automatikus frissitésekhez.

3. Chrome saját Adobe Flash Playere, automatikusan frissiti.

Létezik még az Adobe Shockwave Player, ez is letölthető a www.adobe.hu oldalról. Ez kell a Chrome-nak is.

2014. dec. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!