Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vodafonos mobilnetem már két...

Vodafonos mobilnetem már két napja nem működik! Szerintetek mi baja?

Figyelt kérdés

Délelőtt még jó volt, délután meg már azt írta ki, hogy valami távoli számítógép nem válaszolt, és a port le lett zárza. :S Ez fogalmam sincs mit jelent, de azóta sincs netem. Újratelepítettem a kis modemet, de most se jó. Nem tudom mi baja, a gépen nem állítottam el semmit....

Most úgy netezek, hogy a telefonomat usb-n rádugram a gépre, de ez így nagyon lassú. Légyszi, ha valakinek volt már ilyen problémája, segítsen!

Köszi.


2010. jan. 29. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:
esetleg szolgaltatot megkerdezni? kepviseletnel, telefonon stb...
2010. jan. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Milyen modem ez? E220 vagy stick?
2010. jan. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg felhívni a 1270-et és a műszaki segítségnyújtásnak mond el, mi a gond?
2010. jan. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha ez HUAWEI stick, az a túlérzékeny vacak, akkor valószínűleg szabálytalanul léptél ki. Inditsd úgy, hogy csatlakoztasd, aztán Tálca jobb sarkában piros kockára kattints és onnan inditsd, Csatlakozás, kilépésnél Bontás. De előbb vedd ki a SIM kártyát, ha nem használsz hozzá PIN-t, akkor vedd le (biztonság ki). Tedd vissza, utána működnie kell. Nekem is ez a vacak stickem van.
2010. jan. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kaptál levelet, hogy frissitened kell a modemet? Voda kiküldte. Abban benne van, hogyan kell. Két fájlt kell letöltened és telepítened, írd le a menetét egy papírra, aztán a rendszergazdai oldalról frissitsd eszerint a modemet. Én tegnap megcsináltam ezt.
2010. jan. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!