Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube problem (közösségi...

Youtube problem (közösségi irányelvek). Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Az a vicc hogy nem tettem semmi rosszat nem töltöttem p.rnot fel, egyszerűen csak felraktam 2 facebook feltöréses videót, amiben a módszerek működtek, egy évig fentvoltak a videók majd ezt az üzenetet kaptam...:


A YouTube közössége egy vagy több videódat nem megfelelőként jelölte meg. Ha egy videót megjelöltek, a YouTube csapata megnézi, hogy megfelel-e a közösségi irányelveknek. A felülvizsgálat során azt állapítottuk meg, hogy a következő videókban olyan tartalom van, amely sérti a fenti irányelveket, ezért ezek le lettek tiltva.


Mindenki gyűlöli a spamet. Ne adj videódnak félrevezető leírást, címkéket, címet vagy indexképet azért, hogy növeld a látogatók számát. Nem megengedett nagy mennyiségű, nem célzott, nem kért vagy ismétlődő anyag közzététele, ideértve a hozzászólásokat és a magánüzeneteket is.


Hat hónapon belül ez már a második figyelmeztetés a Közösségi irányelvek megsértése miatt a fiókodban. Ennek értelmében letiltottuk hozzáférésed a fiókhoz, és csak két héttel azt követően engedélyezzük újra, hogy visszaigazoltad ezt az üzenetet. Kérjük, figyelmesen olvasd el a YouTube közösségi irányelveit, és tartózkodj annak további megsértésétől, mivel ez fiókjaid megszüntetéséhez vezethet.


A YouTube közösségi irányelveiről és azok betartatásának módjáról a súgóban olvashatsz.


Vedd figyelembe, hogy a videó törlésével nem fog törlődni a figyelmeztetés a fiókból. A figyelmeztetésekkel kapcsolatos további információért, keresd fel ezt az oldalt a Súgóban.

Kézbesítve: 2014. nov. 21. | Tudomásul vétel ideje: 2014. nov. 21



2014. nov. 21. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:

"egyszerűen csak felraktam 2 facebook feltöréses videót, amiben a módszerek működtek"


Mit nem értesz? Törvénytelen cuccot nem tűrnek. Ennyi.

2014. nov. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Most 2 hétig nem tok semmit sem csinálni Yt-n -.-"
2014. nov. 21. 21:45
 3/3 T/Z ***** válasza:

Te tényleg ennyire h×lye vagy, h nem érted mi a baj azzal amit csináltál?


Egyébként nem a Youtube vette észre, h miféle videokat teszel fel, hanem valaki jelentette a Youtube moderátorok felé azzal, h a "jelentem" gombra kattintott. Őt szidd.


És igen, 2 hétig most nem tudsz belépni.

2014. nov. 22. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!