Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudom eltüntetni a...

The_Stellt kérdése:

Miért nem tudom eltüntetni a berögzült linket?

Figyelt kérdés

Mert valamiért nem tünteti el.Például ha beírom URL-be hogy youtube akkor rögtön egy csatorna linkjét hozza ki és én azt szertném hogy alból a főoldalt hozza ki.

Ezt meg lehet oldani?

Légyszi segítsetek.



#törlés #url #Berögzül
2014. nov. 21. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:

aranyos ez a berögzült link,

-megtudnád e írni ennél érthetőbben is a problémádat..

2014. nov. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Bocs.Szóval úgy értem hogy amikor mondjuk pl te is beírod URL-be hogy youtube akkor hár alabból egy csatorna linket hoz ki mondjuk: www.youtube.com/user/xy, de én azt szeretném ha alapból a böngésző csak anyit hozna ki hogy

www.youtube.com enyi.

2014. nov. 21. 19:31
 3/4 anonim ***** válasza:

-ha ez firefox,vagy chrome,(mert ezt se írod meg),akkor a címsorban megjelenő rossz linkre vidd rá az egeredet és nyomd meg a törlés gombot


[link]

2014. nov. 22. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Chrome-ot használok de nem törli le a linket hanem csak ledobja egy hellyel a listán, de amikor újra beírom akkor megint azt dobja ki elsőnek!
2014. nov. 22. 10:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!