Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek mit csinálhatnék?

Szerintetek mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés

Amikor regisztrálni akarok mer tvan már egy msn címem de akarok még egyet és az elözőt törlöm akkor ezt irja ki folyton és már probáltam más oldalon is..ma is megprobáltam meg tegnap is de nem jó és megőrülök:S:D Segitsen valaki aki tud.Lécci:)


A kérés teljesítése sikertelen.

A Windows Live ID rendszer technikai problémába ütközött a fiók létrehozása során. A Windows Live használatának megkezdéséhez forduljon a támogatási szolgálathoz, ehhez kattintson ide, válassza a Windows Live ID szolgáltatást, majd másolja a vágólapra és illessze be az űrlapra az alábbi kódot.


LEFKPK~PIUPMQUSQU^WUZ^Z


2010. jan. 29. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem lesz egyszerű.


TT

2010. jan. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De mit lehet vele csinálni?:)
2010. jan. 29. 16:18
 3/5 anonim ***** válasza:
nemlehet hogy elég régi vagy esetleg nagyon új a gépedhez??
2010. jan. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mármint az msn
2010. jan. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
szerintem nem mert már megprobáltam tesóm gépén is.meg amikor info óránk volt :S:D +az enyémen..és semelyiken se volt jó
2010. jan. 30. 11:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!