Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A bitefighton hogy csinálhatné...

A bitefighton hogy csinálhatnék 100pokolkristályt? Már próbálkoztam de hiába.

Figyelt kérdés

Van 1 jegyzettömb amibe ez van írva:


"Sziasztok!


Gondolom sokan jatszotok online jatekokat,a Game Force tol peldaul Bitefight, Gladiatus...stb.

Ezekhez a jatekokhaz lehet Dragakovet rende;ni,draga penzert,de van itt egy lehetoseg,

amivel ingyen szerezhetsz egy kis penzt amivel vasarolhatsz dragakovet,mit sok mas

esetben ez is egy internetes oldalon keresztul megy,csak reklamozni kell az oldalt

ha valakit erkdekel a tovabbiakban leirom mit kell tegyen!


Szoval:



1.Megnyitod a kovetkezo oldalt:



[link]


fontos hogy pontosan eszt a linket nyisd meg!

2.Regisztralsz!Vagyis SING UP

3.Regisztracio utan kapsz a lap alyan linkeket,rajukklickelsz,es megejelenik egy

ujjratoltott ablak aholl ket sav van es felettuk egy linkgomb,raklickelsz az elso

gombra es megnyillik egy ujj lap annak az uj lapnak a linkjet beilleszted abba a

bizonyos savba,es igy a masik linkel is es sorra az egeszel,igy elmagyarazva nehez,

de gyakorlatban konyu! Egy link elvegezese utan 4$ esetleg 6$ kapsz!


Amikor kigyul a 75$ atutalhatod a PAYPAL szamladra!

Megjegyzem a PAYPAL szamla egy virtualis szamla amit telyesen ingyen lehet

kesziteni,es a kovetkezokben leirom hogy hogyan.

Es meg egy megjegyzes,ez az egesz regisztralas szamodra telyesen ingyenes!


Szoval PayPal szamlat igy lehet kesziteni:


1. Megnyitod a kovetkezo oldalt:


www.paypal.com


2.regisztralsz

3.Kapsz egy Emailt hogy aktivald a szamlat amiben kapsz egy linket es

arra katintva aktivaltad a szamlad.



A szamlaban kapsz egy kodot ugyanugy mind egy igazi szamlaval es az a te BF szamlad.


Ha kigyul a 75$ a szamlas kododdal atutalhatod a PAyPAl kartyadra es

valamejik online jatekban megrendelheted a dragakovet,a rendelesi lehetosegek

koszt ott van a PYPAL lehetoseg is es a kododdal megrendelheted a kivant menyisegu

dragakovet. Megjegyzem 49$ megfelel 1000 dragakonek.


Sok sikert mindenkinek!"


De had kérdezzem már meg... a PayPal az ingyenes? És honnan kapom rá a pénzt? És az a baj hogy még kiskorú vagyok és nincsen saját bankszámlám/bankkártyám és a PayPal-nak az kell, a bankártyám száma, de NINCSEN !!!

Aki megtudja csinálni az kérem szóljon... nagyon megköszönném... :)


2008. dec. 30. 18:45
 1/8 A kérdező kommentje:
bocsi, nem 100pokolkristályt hanem 1000-ret ;)
2008. dec. 30. 18:45
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát mivel még kiskorú vagy, és tapasztalatlan, ezért elmondom: ennek erősen átverés szaga van. Általában az ilyen csinálj valamit, és pénzt kapsz dolgokban mindíg van egy buktató, és időközben kiderül, hogy bizony több órát kell kattingatni, hogy egy kis pénzt összekuporgass, márha fizetnek egyáltalán. Ráadásul már az utasítások sem felnek meg a valóságnak, az általad belinkelt oldal FAQ-ja szerint ugyanis kérdőíveket kell kitölteni, nem linkeket másolgatni. Ráadásul irreálisan sok pénzt ígérnek, 75 dollárt (bár nemtom pontosan az árfolyamot), de olyan 20000 Ft lehet. Ez túl szép, hogy igaz legyen.

Szóval ez nem igazán reális lehetőség, a helyedben inkább kerülném, bár lehet tévedek, akkor majd az utánam írok felvilágítanak, engem meg lepontoznak:))

2008. dec. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is átverés...inkább csak játsz pokolkristályok nélkül...úgyis elmegy, bár én még csak 16 szintű vagyok :(


Viszont a paypall tényleg ingyenes és az egyik legolcsobb módja a pénzátutalásnak, viszont bankkártya kell hozzá...a bankkártyádat, kell valamelyik e-mail címedhez hozzárendelni. De inkább csak akkor lesz szükséged a paypallra, ha majd pár/sok év múlva külföldön akarsz dolgozni és pénzt onnan hazaküldeni, vagy ebay-en akarsz vásárolni.


Szóval szerintem értelmesebb dolgokra is költheted a pénzed.

2008. dec. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nycion téged is elkapott? xD Már ki is van tiltva ha nem látnád (:

Amúgy az A.W. Survey-yel ne próbálkozz, mert kicseszett nagy átverés. Köztudott, hogy egy scam.

Vannak más PTC oldalak, nézegess azok között. Bár itt körülbelül 1 hónap mire összejön 200 pk-ra való.

( [link]

A PayPal-hez nem muszáj, hogy legyen bankkártyád. Ha nyitsz egy számlát PP-n, akkor az kb olyan, mintha lenne kártyád.. És a PayPal ingyenes igen.


Sok szerencsét :P

(S9 Szint: 70< :P)

2008. dec. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenki válaszát, de szerencse hogy nem kezstem bele :) de amúgyis lusta vagyok hozzá XDDD
2008. dec. 31. 22:55
 6/8 A kérdező kommentje:
NEKEM NEM SIKERÜL KÉRLEK EGY RÉSZLETES LEÍRÁST, DE TÉNYLEG INGYEN LEGYEN, MERT REGELNI AKARTAM A PAYPAL-RA VAGY MELYIKRE MÁR, ÉS KI VOLT ÍRVA AZ IP-CÍMEM, SZTEM NEM HÜLYESÉGBŐL, HA VAN AKKOR BIZONYÍTÉKOT IS KÉRHETNÉK AZ 1000POKOLKRISTÁLYRÓL, KÖSZÖNÖM
2009. jan. 24. 00:30
 7/8 anonim válasza:

[link] <-- Sztem elég bizonyíték van az oldalon :) az oldal alján ott van a leírás de itt a közvetlen link is hozzá:

[link]

amúgy az én karakterem és eladó...

2010. dec. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már nem szerencsétlenkedek ilyenekkel, és amúgy nagyon sokat kell kattintgatni, hogy összejöjjön 50€, ha meg mindenki alád regel, akkor te jársz jobban, nem mi.
2010. dec. 14. 15:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!