Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen magyar fanfiction...

Milyen magyar fanfiction oldalak vannak a Merengőn kívül?

Figyelt kérdés

2014. nov. 18. 22:27
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
magyar szerintem nincs több. de külföldi oldalakból a fanifiction.net és a archiveofourown.org oldalak a legjobbak.
2014. nov. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kár, csak angolul tudok, de azt is csak alapfokon, úgyhogy nem annyira tudnám élvezni. Esetleg valaki más tud még magyart?
2014. nov. 22. 19:48
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak (ép hogy) alap szinten tudok angolul de lefordítom google tranlettel az oldal és ugy olvasom. bár kell hozzá elég jól értelmezni a szöveget mert néha hülyeségekre fordítja a szöveget. de ha tudod mit irt a hülyeség előtt akkor érteni fogod a dolgot.
2014. nov. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi :). Azért sajnálom, hogy nincs másik.
2014. nov. 22. 21:38
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is örülnék ha lenne magyar oldal.
2014. nov. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Magyarul inkább Harry Potter témában vannak, pl. Dark Arts, Lumos Továbbvilág, vagy a vegyes témájú, eredetileg 18+-os sztoriknak fenntartott Töviskapu, ami mondjuk most pont nem működik. De érdemes szétnézned a merengős szerzők profiljain és fórumaláírásaiban, sokan vezetnek kisebb lapokat, blogokat, amiken olvashatsz Merire fel nem került műveket is. Illetve csapj le a merengős facebookos csoportokra, ezek általában zárt csoportok, fandomok rajongói táborára bontva, de szívesen látnak minden új csatlakozót. Ezekben a csoportokban vannak kisebb fordítások is időnként, amik vagy még nem kerülhetnek fel a Merire az eredeti szerző vissza nem jelzése miatt, vagy a csak tényleg a csoportnak íródik, mert vki onnan adott ötletet. Ha érdekel a csoport, írj rá vkire a Merifórumon mondjuk az Offtémákba, vagy a Segítségbe, tuti kapsz bővebb segítséget.
2014. nov. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
én a fanfiction.net-re írok, ott nem sok magyar van, de előfordul
2015. máj. 3. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
41%
Wattpad
2018. jan. 5. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
0%
Én is csak azt tudom ajánlani, mint az előttem válaszolók. Fanfiction.net, wattpad.
2020. dec. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!