Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen módokon lehet kijátszan...

Terminator888 kérdése:

Milyen módokon lehet kijátszani, megkerülni (bármely módon kilőni) ay internetes szolgáltatók és országok blokkolásait?

Figyelt kérdés

A gond, hogy rohadt angliaban vagyok. Eddig (bar nem számoltam) 500-nál biztos több honlap volt leblokkolva, amiket meg szerettem volna nyitni.

Vagy hibát ír ki, vagy azt nem létezik, vagy egyenesen kiírja, hogy blokkolva van.

Ezek változatosak: híroldalaktól kezdve át a politikai honlapokig, egy csomú meg nem mondom miért blokkolt (fórumok, stb...), no meg kb. összes torrent oldal.


A blokkolas 3 szinten megy ahogy megfigyeltem:

- helyi (wifi haló) - ez nem mindenhol

- szolgáltató (ha angol, vagy itt is jelenlevő nemzetközi)

- no meg a nagy baj: az ORSZAGOS


Szóval főleg a 3. kijátszása érdekel.


Progik, hamis orszag, hack, bármi.



2014. nov. 11. 13:54
 1/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Bün szabad világról álmodni mindenki ketrecbe való mint az állatok

Csak az idomárok lehetnek a túlfelén

2014. nov. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Tengor ***** válasza:

Előfizethetsz egy VPS szerverre, ami az országon kívül van. Te a szerverhez kapcsolódsz (ez nem tilos), a szerver pedig a honlaphoz.

A másik megoldás lehet a TOR használata.

2014. nov. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A TorBrowser anonym proxyt használ, más országban lesz az IP címed.

Vannak ilyen programok Hide IP meg hasonlók, ezek kis szoftverek, és kiválasztatod, hogy melyik országból akarsz bejelentkezni.

2014. nov. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

VPS szerver :D nagy vagy :D

De igaz.


Hide my ip egy kalap szar, ultrasurf akkor mar inkabb

De erre az se jo.


Tor se jo - pont lenyeg a torrent torral meg hiaba, azzal ugyan ott tartok


A szolgaltato es allami tuzfalak attoresere kell program. Ha nehanyan heppbol meghekkelnek katonai honlapokat, akkor ezt is biztos megtettek mar paran.

2014. nov. 11. 17:45
 5/8 anonim ***** válasza:

Seregnyi http proxy férhető hozzá, keress egyet. Én is itt vagyok a putriszigeten, TBP, minden hasít, még az anonymouse.org jellegű egyszerű kis proxykkal is.


A Tor sakál, de az ahelyett, hogy te elérjél valamit, arra való, hogy téged ne érjenek el, így a fenti delikvens meglátása jogos, de nem releváns.

2014. nov. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nos koma 5/5


Most epp az operas modszert fogom kiprobalni, ey mar joval 50 felett van probalkozasban.

Nagyon sajnaltam mikor az ultraszörf nem jött be.


Annal jobban csak azt mikor torrent helyett csomo virust kaptam, mig otthon (vagy gondolom a vilag nagy reszen) a torrent jon le.

Itt van valami cserelo is nekik, ami nemely normal linket reklamaradatra cserel. Na az nagy volt aki kitalalta.


Amugy, ha mas nem akkor privatban erdekel te miket hasznalsz. Kerlek ird meg.

2014. nov. 11. 18:44
 7/8 anonim ***** válasza:
[link] Bérelj valamelyik távoli de nem agyon szabályozott országban egy SSH hozzáférést. Ez SSL(R.S.A.) titkosítással küldi majd az adatokat, ha nincs letiltva a tűzfalon a 22-es logikai port akkor menni fog. A leírásban mindent megtalálsz.
2014. nov. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

7#


Koszi, hasznos az is.


Szoval vegul:

- SSH

- VPN

- Opera

- P.bay sajat bongeszoje

- .in


Mindezek is csak Utorrent 2.1.1 alappal.


Egyelore ennyit talaltam.

2014. nov. 20. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!