Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ingyenes email-fiókból melyike...

Ingyenes email-fiókból melyiket ajánljátok?

Figyelt kérdés

Az elsődleges, leggyakrabban használt emailcímem freemailes, ami már borzasztóan rosszul működik: nehéz csatolmányokat feltölteni, napokat késnek a levelek, stb...


Itt az ideje a cserének, viszont mindenképpen olyan szolgáltatóhoz akarok regisztrálni, ahova nem kell telefonszámot, születési anyakönyvi kivonatot, stb... megadni, tehát yahoo, gmail nem. Volt egy gmailes fiókom, azt letiltotta a gmail, gyanús tevékenység miatt, és én, a tulajdonosa sem tudtam feloldani a tiltást. Ezt a fő emailcímemmel nem akarom eljátszani, szóval valami olyan szolgáltatás kell, ahol a fiókot nem kötik össze mindenféle közösségi oldallal, alkalmazással Adjanak egy emailcímet, ami működik, és pont.

Melyik szolgáltatást ajánljátok?


A legfontosabb az, hogy hiba nélkül működjön: ne legyen probléma a csatolással, azzal, ha több címzettnek írok, vagy más dolgokkal (amikkel a freemail rendre szarakodott).

Köszi


2014. nov. 6. 12:07
 1/7 anonim ***** válasza:
GMail.com
2014. nov. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

#1 vagyok


Kiegészítek, mivel időközben elolvastam amit írtál, szerintem a GMail-ben nem sóznak rá az emberre zavaró közösségi cuccokat.


Megpróbálhatnád még a yahoo-t, live.com-ot, ezek még nagyobbak.

2014. nov. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem értem mi a problémád a gmail-el. Melyiket használtad? a gmail.com vagy .hu?

A .com a google-é és nekem nem volt még vele bajom. Telefonszámot sem szükséges megadni, csak opció (jelszó lopás esetén jól jöhet). Közösségi oldallal sem kell összekötnöd, nem kell létrehoznod a google plus profilod.


Én azért javaslom ezt, mert még olyan nem volt, hogy ne kaptam volna meg egy levelet. Persze az ő szolgáltatásuk sem tökéletes, de tény hogy az ingyenesen fellelhetők közül az egyik legjobb.

2014. nov. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]

Alul: hozzon létre egy új fiókot.

Ennél jobb nincs.

2014. nov. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pl gmail.com, Microsoft fiók. Korrektek és teszik, amit kell. Nem kell székletmintát adni és nem zaklatnak. Nálad nem lehetséges, hogy felhasználói problémák voltak? :))
2014. nov. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
gmailen, yahoon kívül tipp?
2014. nov. 7. 14:48
 7/7 anonim ***** válasza:

Gmail-es a felülete, de magyar.

[link]

2014. nov. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!