Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ingyenes e-mail szolgáltatók...

Ingyenes e-mail szolgáltatók közül ti melyiket ajánljátok? Miért?

Figyelt kérdés

freemail, indamail, gmail, ymail, mail.com, hotmail stb. melyiket? mert nem tudom hol csináljam a személyes fiókomat? Mindenképpen ami megbízbható, és amelyikkel a legkevesebb baj van.


És az lenne még a kérdésem, hogy ha létrehozok egy fiókot az meddig él? meddig marad meg maga a szerver? örökké? vagy amíg össze nem omlik vagy meddig?


2011. márc. 9. 10:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Gmail , mer valszeg nem fog megszűnni a tárhely folyton nő és te úgyse tudod telerakni emailokkal és rengeteg levelezőprogram alapból felajánlja mint lehetőség tehát nem kell vele sokat szenvedni. Ezenkívül egyben google azonosító is tehát ha van gmailod akkor már az Androidos telefonon is tudod használni a Marketet van Google Zümmöd tehát blogolhatsz is ha akarsz Google Talk tehát ha haverjaidnak is gmailjha van akkor msn ként is tudod használni.
2011. márc. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Manapság a legjobb a Gmail.
2011. márc. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

csak egy kis háttér infó: [link]

de megoldották míg mások meg sem próbálták volna

2011. márc. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is a legjobb a gmail. De kell legalább 2 email postafiók: Az egyik az igazi, amit a barátaidnak, vagy pl. online vásárláskor a boltnak adsz meg. A másikat pedig az olyan oldalaknak adod meg, ahová kénytelen vagy regisztrálni, hogy letölthess valamit, szóval ahhoz, hogy megadhass egy emailt annak, akinek egyébként nem szívesen adnád meg az igazit. Mindkettő lehet gmail, lehet több postafiókod is ugyanott. De ha nem akarsz kettőt ugyanott, és tudsz angolul, másodiknak akár a yahoo is jó.
2011. márc. 14. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gmail!! Nekem van tartaléknak egy freemail, de a Gmail-t sokkal jobban szeretem!
2011. márc. 14. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem már 1000 éve CitroMail van, meg tartalékban egy IndaMail.

Ha ezek közül valamelyik megszűnik, akkor a G-Mail-re fogok regelni, de addig nem, mert azt meg utálom :/

2011. márc. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Freemail,Gmail.Ezek szeirntem alegjobbak.Nagy tárhely van rajt ha sok leveled van/lesz.Nekem elösször freemail-om lett késöbb gmailt is csináltam.Mindkettőt használom.
2011. márc. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nekem G-mailem van.

Nagyon szeretem a naptár funkciót, ami a telefonommal tudok szinkronizálni.

A postaládám soha nem telik meg. Mappákat tudok létrehozni, és azokat kezelni. Bizonyos leveleim az inboxomba be se kerülnek, hanem egyből abba a mappába megy, ahova én szeretném.

Előttem említették a G-Talk funkciót, ami szintén egy nagyon hasznos és jó dolog.

Tetszik, hogy a hátteret tudom állítani, a leveleket címkézhetem, megjelölhetem, a jelölésekre különböző jelek állnak rendelkezésemre.

A levelek közt nagyon egyszerűen tudok keresni.

2011. márc. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!