Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik az a kábel amelyik...

Goku14HuN kérdése:

Melyik az a kábel amelyik müködteti a wifit vagy a modemet amelyik adja a powert és olyant tudok venni vagy rendelni?

Figyelt kérdés
Melyik az a kábel amelyik müködteti a wifit vagy a modemet tudjátok amelyik adja a powert és olyant tudok venni vagy rendelni?

2014. nov. 2. 17:23
 1/4 Reiber Péter ***** válasza:

A wifi routereknek és a kábelmodemeknek saját tápegységük van, nem egy "kábelről", hanem egy konnektorba dugható un. dugasztápról mennek.


Ilyet lehet kapni utángyárottat, de fontos hogy milyen feszültségű és milyen csatlakozójú a táp, mert mindegyik más és más.

Ha beledugsz olyat ami nem hozzá való, a modem-router tönkre is mehet.

2014. nov. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy minden router adaptere ugyanolyan-e, de ha rákeresel a routered pontos típusára plusz a "ac adapter" szövegre, akkor biztosan találsz webshopot.


Ezen a kérdésen a magyar tanárod elsírta volna magát.

2014. nov. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Eszköztől függ.
2014. nov. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazából a Modemhez kéne mert most a wifim kábelét át dugtam a modemba és így működik jól :DD de akkor ez marad így és akkor a wifi hez veszem a kábelt szerintem :D
2014. nov. 2. 17:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!