Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook-on a saját lapomon...

Facebook-on a saját lapomon hogy tudom azt beállítáni, hogy amit kiírok-kiposztolok azokat ne az összes hanem csak a közeli ismerősök lássák?

Figyelt kérdés
úgy tudom be lehet állírani egy szűk csoportot amibe én válogatom be azon ismerőseimet akik szeretném hogy lássák az adott posztot képet bármit amit kiteszek..ennek mi a menete? hogy tudom kivitelezni? kérem aki tudja írja le ide vagy privátba nekem. Köszönöm.

2014. okt. 30. 23:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez szerintem nem így van, mivel ha megosztod 10 emberrel akik lájkolják akkor másnál már látszik, hogy ők lájkoltak valamit. Chat nél van olyan, hogy adott embereknek engedélyezheted azt, hogy online vagy.

Szóval vagy küldd el egyesével az illetőknek, vagy csinálj egy csoportot, amikben csak te és ők vannak és osszad meg úgy :)

2014. okt. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
az nem gond, ha az ismerőseim lájkolják és azt ott az ő ismerettségi körük látják..csak van egy két ismerősöm akik nem szeretném hogy ha látnák ety két posztomat..:)
2014. okt. 30. 23:25
 3/3 anonim válasza:
Az a gond, hogy ha listákba teszed az ismerőseidet (bal oldalon lefele görgetve), akkor a poszt mellett meg lehet nézni, hogy konkrétan kik azok a barátok, akik rajta vannak a listán.
2014. okt. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!