Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki meg tudná-e mondani...

Valaki meg tudná-e mondani hogy a gmail.hu oldalon lehet-e jelszót változtatni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 12:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Eleinte én is ezt csináltam de amikor xy-odszorra tapasztaltam hogy hiába válaszolok én jól ha több ember betudja hülyíteni a kérdezőt helytelen válaszokkal, azóta úgy gondolom ahogy most is. Nemtudom Te hogy vagy vele de én azért vagyok ezen az oldalon, hogy lehető legjobb tudásommal segítsek emberek különböző problémáin.


Ha ezt viszont veszélyezteti egy rossz válasz, akkor úgy érzem, hogy ha már válaszolok(és azt csak úgy teszem ha tuti biztos vagyok a dolgomban), akkor a többieket helyesbíteni kell magyarázattal és erre felhívni ezzel a kérdező figyelmét is. Ebből mindenki csak tanulhat.


Segítek a kérdezőnek tuti jó válasszal és akik hülyeségeket írnak azokat szembesítem ezzel a ténnyel, hogy hátha következőre nem akarnak égni és jobban odafigyelnek.


Természetesen itt is vannak fokozatok. Példának okáért nem fogok egyből a torkának ugrani valakinek csak azért, mert véletlenül elírt valamit, vagy azért mert nem biztos a válaszában és itt-ott hibázott. Ha viszont egyértelműen látszik, hogy a válasz csak úgy oda lett firkálva, és utána se nézett, el se olvasta a többi választ, figyelmetlen, vagy teljesen tudatlan a témakörrel kapcsolatban s mégis megmondja a magáét, azt letámadom. Ha nem teszem, soha nem veszi észre magát és tovább ontja magából más válaszoknál is az odafirkantott hülyeségeit úgy mintha azok a szent igaz tények lennének. Ennyi.


Amúgy nem értelek, milliószor bunkóbb emberekkel van tele az oldal, én még aránylag visszafogva fejtem ki a válaszolóknak, hogy miben hibáztak esetleg, és meg is indokolom támadásom okát, szóval soha nem ok nélkül teszem. Miért pont velem foglalkozol? :) Kulturált normális ember vagy, vannak sokkal rosszabb válaszadók akiket megpróbálhatnál megváltoztatni.


Továbbá ha ezt az értékrendszerre támaszkodó ideológiai "csatát" folytatni szeretnéd velem akkor azt javaslom, hogy privátban tegyük mert már így is teleoffoltuk ezt a kérdést. :)

2010. febr. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Bunkóbbat szerencsére még nem láttam. A "vitát" folytatni nem szeretném, mert nem érdekel.
2010. febr. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!