Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki meg tudná-e mondani...

Valaki meg tudná-e mondani hogy a gmail.hu oldalon lehet-e jelszót változtatni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 12:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2010. jan. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%

Első válaszoló:


Nem a gmail.com-ról va szó. Olvasd már el figyelmesen legközelebb a kérdést mielőtt válaszolsz. :)


Kérdésre:


belépsz--->Opciók--->Change Password és itt megadod felül a régit, a két alsó mezőbe meg az újat.

2010. jan. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
oké! teljesen igazad van, BOCS!
2010. jan. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Gmail > Beállítások /jobbra fönt/

Fiókok és importálás > A Google fiók beállításai /legalul/

Biztonság > Jelszó megváltoztatása

2010. jan. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
35%

Utsolsó:


Nemlátod, hogy a kérdést már túltárgyaltuk? Itt nem a gmail.com-ról van szó. Te se tájékozódsz túl sokat mielőtt válaszolnál.. :P

2010. jan. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Kedves fontoskodó 86%-os, nem kell ennyire magaslóról beszélni másokkal. Pont ilyen válaszadókra nincs szüksége senkinek...
2010. febr. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nézd, tudom, hogy elég bunkó vagyok, de komolyan hihetetlen. Úgy válaszolnak az emberek majdnem MINDEN kérdésre, hogy szinte el se olvassák azt. S a válaszokat se hozzá. Szerintem meg erre nincs szükség. Hasznos válaszok kellenek, és nem félrevezetések.. Itt a számtech kategóriában különösen fontos lenne ez, láttam már 1-2 esetet amikor az illető elrontott valamit a gépén, csak és kizárólag azért, mert a válaszadók félrevezették felületességüknek köszönhetően. Nyilvánvalóan ez a kérdés nem tartozik ezek közé, de igyekszek valahogy rávenni az embereket, hogy legyenek figyelmesebbek. Máshogy nem megy, csak bunkóssággal.
2010. febr. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát elég gyenge érv a bunkóságra. Tudod még kevesebben fogják komolyan venni a válaszodat, ha nem megfelelő a stílus...
2010. febr. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az eddigi másfél év alatt, mióta itt vagyok, csak ez tűnik eredményesnek. Ha tudsz másik alternatívát szólj. Lecseszés nélkül, kedves helyesbítésre oda se figyelnek. Ami logikus is, hisz olyan emberekről van általánosságban szó, akik a kérdést, és a rá érkezett válaszokat se képesek elolvasni figyelmesen mielőtt írnának. :P
2010. febr. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Az eddigi másfél év alatt, mióta itt vagyok, csak ez tűnik eredményesnek."


Nekem meg az, hogy arra válaszolok ami a kérdés, arra válaszolok amit tudok. Nem teszek megjegyzést senkire és a válaszadás után nem foglalkozom a kérdéssel, a bunkóskodókkal, mivel teljesítettem a kiírást.

Pont

2010. febr. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!